Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycji dla 'Mars'

22

Zarząd Lechii Gdańsk zdecydował, że część przychodów ze sprzedaży biletów na mecz Lechia – Wisła Kraków zostanie przekazana dla rodzin ofiar i poszkodowanych w wypadku Kibiców Biało-Zielonych. 10 zł od każdego sprzedanego biletu normalnego i 5 zł od każdego sprzedanego biletu ulgowego na mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zostanie przekazane na rehabilitację poszkodowanych w wypadku Kibiców Biało-Zielonych i pomoc rodzinom ofiar. 

[Czytaj więcej ...]

09
Nasi Bracia z Krakowa docenili organizację ostatniego Turnieju z okazji Dnia Dziecka, w którym brała także udział drużyna z Sieborowic, stale współpracująca ze Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków. Poniżej zamieszczamy treść informacji, która ukazała się na stronie skwk.pl.

[Czytaj więcej ...]

07
W dniu dzisiejszym przedstawiciele „Lwów Północy” przekazali dary Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci.

[Czytaj więcej ...]

01
Trwa licytacja przedmiotów wystawionych w III serii licytacji charytatywnych, z których całkowity dochód będzie przekazany Pawłowi Wyglądale - kibicowi Lechii Gdańsk, który zmaga się z powikłaniami przebytej ciężkiej chorobie - sepsie.

[Czytaj więcej ...]

17
W przerwie meczu z Jagiellonią przeprowadzono po raz kolejny konkurs rzutów karnych dla kibiców Lechii. Tym razem do rywalizacji oko w oko z bramkarzem Lechii stanęło czterech śmiałków.

[Czytaj więcej ...]

05
  Rok 2009 dla członków Stowarzyszenia zajmujących się działalnością charytatywną był niezwykle intensywny. Zaczęło się od „mocnego uderzenia”. ...

[Czytaj więcej ...]

24
Drogi kibicu Lechii Gdańsk, masz okazję wzbogacić się o piłkę z podpisami piłkarzy gdańskiej Lechii oraz Wisły Kraków, a przy okazji wspomóc szczytny ...

[Czytaj więcej ...]