Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycji dla 'Puro'

05
Członkowie fanklubu FC Kościerzyna „Kościerscy Lechiści” zorganizowali akcję oddawania krwi w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie. Ce...

[Czytaj więcej ...]

06
Licytacja koszulki Radosława Sobolewskiego na potrzeby dzieci z domu dziecka w Gdańsku.

[Czytaj więcej ...]

17
Przed meczem z Widzewem, w godzinach 13:00 - 15:30 niedaleko kas przy Traugutta będzie stał autokar do pobierania krwi.

[Czytaj więcej ...]

16
Jestem 33 letnim mężczyzną, u którego zdiagnozowano białaczkę. Mieszkam w Gdańsku. Uwielbiam sport, jestem fanem Lechii Gdańsk. Niestety od jakiegoś czasu mogę tylko śledzić poczynania drużyny w mediach, bądź słuchać dopingu zza murów Akademii Medycznej. Jestem zaręczony i planuję założenie rodziny, chcę skończyć studia...

[Czytaj więcej ...]

18
Wakacje to idealny czas na wyjazd, a nie ma lepszego miejsca na wyjazd jak góry. Dzieciaki z Gdańskich Domów Dziecka dzięki Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk – „Lwy Północy” i Stowarzyszeniu Kibiców Wisły Kraków mogły pojechać do stolicy polskich gór – Zakopanego. Do wyjazdu trzeba było szybko się przygotować, ale dzieci i wychowawcy podołali zadaniu.

[Czytaj więcej ...]

18
Nadeszły wakacje, dom dziecka w Sieborowicach tętnił życiem… dzieciaki czekały…. Na Naszych Przyjaciół… Kibice Wisły Kraków w porozumieniu z Kibicami Lechii Gdańsk zaproponowali nam wspaniały pobyt w stolicy polskich gór – Zakopanem . 

[Czytaj więcej ...]

12
W środę po południu Wisłę Kraków odwiedziły dzieci z Sieborowic i Gdańska, które dzięki współpracy Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” spędzają wakacje w Zakopanem. 

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec