Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

02

W sobotę odbył się finał akcji "Biało-Zielone Mikołajki" przygotowany we współpracy między "Lwami Północy" oraz Lechią S.A.. W tym roku nasza tradycyjna akcja odbyła się w dość wyjątkowym miejscu, bo na stadionie PGE Arena i w dość wyjątkowej formule, bo wszystkie dzieci, dla których corocznie przygotowywaliśmy prezenty spotkały się w jednym miejscu.
Spotkanie Mikołajkowe rozpoczęliśmy od jasełek, które przygotował dla zebranych Dom na Wzgórzu – jeden z kilku zaproszonych domów dziecka. Po krótkim przedstawieniu poprosiliśmy piłkarzy Lechii, aby poddali się pytaniom dzieci i trzeba przyznać, że pojedynek być dość wyrównany.
To był początek bliższej znajomości z zebranymi dziećmi. Koniec pytań do piłkarzy obwieścił czas na drobny poczęstunek oraz dla chętnych zajęcia z animatorkami przy pomocy, których dzieciaki przygotowały prace plastyczne nawiązujące do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło oczywiście czasu na bezpośrednią rozmowę z piłkarzami.
Kolejnym punktem programu była wycieczka po stadionie, a po jej zakończeniu rozdaliśmy naszym „podopiecznym” 80 świątecznych paczek, które zostały ufundowane przez kibiców Lechii.
To dzięki zbiórkom i Waszej szczodrości udało się przygotować prezenty dla wszystkich dzieci.

Spotkanie zakończyliśmy wspólnym posiłkiem w pubie T29.

Tegoroczne spotkanie Mikołajkowe zostało przygotowane przez "Lwy Północy" we współpracy z Lechią Gdańsk oraz dzięki pomocy i otwartości operatora stadionu - Arena Gdańsk Operator, Sports Hospitality i Miasta Gdańsk. Przede wszystkim jednak po raz kolejny dziękujemy wszystkim kibicom, który wsparli nasze zbiórki na ten szczytny cel.