Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

18

W dniach 28-29 listopada na hali Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Gdańsku odbędzie się mikołajkowy turniej dla dzieci i młodzieży. Wystąpi w nim kilkanaście drużyn z Gdańska i okolicznych miejscowości a także z podkrakowskich Sieborowic. Zmagania prowadzone będą w 2 kategoriach wiekowych: podstawówka i gimnazjum (sobota) oraz szkoły ponadgimnazjalne (niedziela).

Ideą turnieju jest zachęcenie do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu oraz promocja Lechii wśród dzieci i młodzieży. Z racji, że jest to turniej mikołajkowy, nie może zabraknąć także prezentów dla walczących dzielnie, ale zgodnie z duchem fair play zawodników. Fundacji „Obudź Nadzieję” i SKLG „Lwy Północy” jako organizatorom udało się zebrać przed meczem z Lechem Poznań 1385 zł.

Planujemy, by podarunki otrzymali wszyscy uczestnicy imprezy (ponad 100 osób), a nie tylko zwyciezcy. W związku z tym w przerwie meczu z GKS-em Bełchatów odbędzie się konkurs rzutów karnych. W zamian za wpłatę 200 zł, każdy z chętnych będzie mógł zmierzyć się z bramkarzem Lechii. Ze względu na krótki czas trwania przerwy, liczba uczestników ograniczona bedzie do 7. Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest nagroda w postaci piłki z podpisami zawodników gdańskiej drużyny. Uzbierana kwota w całości zasili budżet mikołajkowego turnieju i przeznaczona zostanie na nagrody dla jego uczestników.

Oprócz tego zachęcamy kibiców Lechii do przynoszenia słodyczy przed meczem z GKS-em Bełchatów. Członkowie stowarzyszenia będą zbierali podarunki tradycyjnie na prawo od kas na 2 godziny przed rozpoczęciem meczu. Otrzymane dary będą częścią mikołajkowych przezentów.