Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

04

Wbrew lansowanej w mediach opinii, kibice to grupa wyjątkowo wrażliwa na potrzeby ludzi chorych i pokrzywdzonych przez los. Akcje prowadzone wśród kibiców Lechii wiele razy pokazały, że jak mało kto, biało-zieloni fani są gotowi do niesienia pomocy - takie jest po prostu biało-zielone serce.
 

 
Dlatego przekazujemy prośbę jaka trafiła do Stowarzyszenia Lwy Północy od kibica, Kamila Rataja. Kamil apeluje do kibiców Lechii, w szczególności z Pelplina, Tczewa, Skarszew, Smętowa Granicznego, Czerska, Gniewu oraz Starogardu Gdańskiego i okolic.

Kamil wraz z żoną pomaga w szukaniu dawcy szpiku dla chorej na białaczkę przyjaciółki – 22-letniej Natalii.

W dniu 7 lutego br. (niedziela) w Pelplinie organizowany jest Dzień Dawcy Szpiku dla Natalii. Akcja odbędzie się w godz. 10.00-17.00 w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Szpitalnej 2. Każda z przybyłych osób (trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu z numerem PESEL) zostanie zarejestrowana jako potencjalny dawca oraz zostanie jej pobrana próbka.
 

Akcja organizowana jest wraz z fundacją DKMS pod patronatem Burmistrza Miasta Pelplina.
Fundacja DKMS jest największą na świecie bazą dawców komórek macierzystych (ponad 1 835 000 zarejestrowanych dawców) potocznie nazywanych dawcami szpiku kostnego.
 
Stawmy się w jak największej liczbie tego dnia, najlepiej w biało-zielonych barwach, może jednemu z nas uda się uratować życie Natalii!!! Lechia jest wielka!

Osoby które nie przybędą tego dnia na miejsce akcji mogą rejestrować się na stronie Fundacji.
www.dkms.pl/index.php?id=456&no_cache=1
 
Test zostanie wam przesłany, a próbkę pobieracie z wydzieliny ustnej za pomocą plastikowej pałeczki – bez żadnego kłucia czy pobierania krwi.

Więcej informacji o dawstwie na stronie Fundacji DKMS pod linkiem:
http://www.dkms.pl/index.php?id=261