Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

05
Członkowie fanklubu FC Kościerzyna „Kościerscy Lechiści” zorganizowali akcję oddawania krwi w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie. Cenna inicjatywa miała miejsce w sobotę, a włączyło się w nią wielu fanów Lechii Gdańsk. Akcja zorganizowana została w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie. W akcji wzieło ok. czterdziestu członków fan clubu, którzy jak sami mówią zorganizowali ją po to by pokazac ludziom, że kibice Lechii nie są obojętni na ludzką krzywdę i problemy innych.

    Celem akcji było zebranie, jak największej ilości krwi, która następnie trafi do osób potrzebujących tego niezbędnego płynu.  Udało się zebrać 7,65ml co daje 17dawców, chętnych było więcej lecz z różnych powodów zostali odrzuceni przez lekarza [tatuaże,operacje,wczesniejsze choroby itp.]. Sami organizatorzy  nie do końca są usatysfakcjonowaniz uzyskanego wyniku, ponieważ liczyli na 15 litrów. Dodać należy  jeszcze że czekolady,które otszymali (136 sztuk) zostały dzisiaj przekazane do Domu Dziecka w Koscierzynie.

„Kościerscy Lechiści” planują zorganizować w przyszłości podobne akcje. Najbliższa ma odbyć się jeszcze w tym roku.