Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

15

Czas świąteczny już za nami. Dzięki hojności kibiców i pomocy uzyskanej z gdańskich firm udało się obdarować świątecznymi prezentami liczne gdańskie domy dziecka i dziecięce hospicjum.

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim osobom, które pomogły sprawić choć trochę radości dzieciom. Szczególne podziękowania należą się Panu Robertowi Węgrzynowskiemu z Wolnych Związków Zawodowych Pracowników Grupy Lotos za wielką pomoc w zebraniu funduszy i darów od pracowników zakładu. Oprócz dyrekcji i pracowników wspomnianej Grupy Lotos, dziękujemy również wszystkim osobom z zakładów Crown Packaging Polska w Pruszczu Gdańskim i oraz firmie Paint Investrem w Gdańsku za okazaną pomoc i hojność przy zbiórce. Także dziękujemy wszystkim innym kibicom o wielkim sercu, którzy wsparli nas finansowo i materialnie.

W nowym 2010 roku Stowarzyszenie „Lwy Północy” będzie chciało dotrzeć do jeszcze większej liczby placówek na terenie Gdańska i województwa by choć na chwilę sprawić uśmiech najmłodszym, dlatego zapraszamy chętne firmy do rozmowy i współpracy.