Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

21

Liga Gdańskich Firm, to impreza sportowa prowadzona przez fundację „Obudź Nadzieję”, której celem jest wychowanie poprzez sport i zapobieganie patologiom.

Młodzi piłkarze, często z trudnych środowisk mają okazję regularnie grać w piłkę za darmo na profesjonalnym boisku treningowym przy Traugutta 29. Każda z drużyn występujących w „Lidze” ma swojego sponsora, który przeznacza określoną sumę pieniędzy, kupując stroje i wyposażenie dla swoich zawodników.

Stroje są projektowane przez firmowych grafików, co przynosi korzyść obu stronom: zawodnicy mają profesjonalne stroje i sprzęt sportowy, który pozwala rozwinąć im skrzydła, sponsorzy – reklamę i satysfakcję z pomocy najmłodszym. Warto dodać, że również kibice w miarę możliwości chętnie pomagają przy organizacji imprezy.

Jak na razie drużyna pod patronatem „Lwów Północy” radzi sobie znakomicie, zajmując pierwsze miejsce w lidze. Ale do końca sezonu jeszcze daleko, dlatego cały czas trzymamy za nich kciuki. 

Cała tabela na stronie: http://www.obudznadzieje.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=41&Itemid=17