Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

12
W środę po południu Wisłę Kraków odwiedziły dzieci z Sieborowic i Gdańska, które dzięki współpracy Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” spędzają wakacje w Zakopanem. SKWK oraz „Lwy Północy” w tym roku postanowiły zaprosić dzieci z Sieborowic oraz Gdańska na wspólny wyjazd integracyjny do Zakopanego. Młodzi fani Wisły i Lechii byli już m.in. w Murzasichlu, w aquaparku w Bukowinie Tatrzańskiej, zwiedzali Dolinę Kościeliską czy Jaskinię Mroźną.  

W środę przed południem dzieci odwiedziły Park Linowy w Kryspinowie, a następnie zjawiły się przy Reymonta 22. Mali goście otrzymali drobne upominki wiślackie, a po szatni pierwszej drużyny Białej Gwiazdy oprowadzali ich Radosław Sobolewski i Patryk Małecki. Goście byli nieco onieśmieleni obecnością piłkarzy, ale z chęcią robili sobie pamiątkowe zdjęcia ze swoimi idolami.


Pobyt dzieciaków w stolicy polskich gór potrwa do soboty. Do tego czasu na podopiecznych SKWK i „Lwów Północy” czekają jeszcze liczne atrakcje, przygotowane przez organizatorów wyjazdu.

źródło: www.skwk.pl