Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

17
W przerwie meczu z Jagiellonią przeprowadzono po raz kolejny konkurs rzutów karnych dla kibiców Lechii. Tym razem do rywalizacji oko w oko z bramkarzem Lechii stanęło czterech śmiałków.
Rywalizacja stała na wysokim poziomie, na c o wskazują efektowne strzały na bramkę strzeżoną przez Sebastiana Małkowskiego. Przypomnijmy jeszcze, że w przerwie meczu z Piastem do rywalizacji zgłosiła się trójka uczestników, każdy z nich za udział w konkursie wpłacił 200 zł. Wszystkie zebrane pieniądze , czyli łącznie 1400 złotych zasiliły konto wakacyjne dla dzieci z domów dziecka i ubogich rodzin.
Słowa podziękowania kierujemy do klubu Lechia za pomoc w organizacji konkursów.

Każdy chętny, który chciałby zasilić budżet wakacyjny może to uczynić poprzez wpłaty na konto stowarzyszenia z dopiskiem - WAKACJE (nr konta na stronie Lwów Północy Konto bankowe).

Dziękujemy w imieniu dzieciaków. 

Członkowie Stowarzyszenia Lwy Północy przed meczem z Jagiellonią przeprowadzili także zbiórkę produktów żywnościowych o wydłużonym terminie spożycia. Sympatycy biało - zielonych i tym razem nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania. Podczas zbiórki otrzymaliśmy makarony, kaszę, konserwy, czekolady, sól, ryż, cukier i mąkę. Wszystkie produkty zostaną przekazane najuboższym rodzinom. Wielki dzięki dla wszystkich, którzy wspomogli akcję.