Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

24

Do strzelania karnych zgłosiło się 6 osób. Był wśród nich poseł na Sejm VI kadencji (2007-2011) Arkadiusz Rybicki, a także osoba która została wylosowana wśród publiczności na życzenie premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego, który uiścił w jej imieniu wspomnianą opłatę w wysokości 200 złotych.

Pomyslodawcą i jednoczesnie organizatorem konkursku było stowarzyszenie "Lwy Północy", dzięki uprzejmości klubu Lechia Gdańsk. Nagrodą dla zwycięzcy konkursu była piłka z autografami zawodników Lechii Gdańsk.

Zyski z konkursu rzutów karnych zasilą fundusz organizacji turnieju mikołajkowego dla dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Warto wspomnieć też o geście zwycięzcy wczorajszego konkursu, który zdecydował się przekazać wygraną piłkę na licytację, zyski z której przeznaczone zostanę na cel zbiórki. Dzięki zdobytym środkom planowane jest ufundowanie nagród i upominków dla wszystkich (około 200) uczestników turnieju, który odbędzie się w dniach 28-29 listopada w hali Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Gdańsku.

Przypomnijmy, iż turniej mikołajkowy dla dzieci jest współorganizowany przez fundację "Obudź Nadzieję", Lwy Północy i gdański Zespół Szkół Inżynierii Środowiska. Patronat medialny nad imprezą sprawuje lechia.gda.pl. Patronatem honorowym nad turniejem objął Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.