Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

14

Dziś już przedostatni dzień tegorocznych Biało – Zielonych Wakacji. Zaplanowany był jako dzień wolny od atrakcji, który dzieci miały spędzić w ośrodku w Sobieszewie. Czekała na nie jednak wyjątkowa niespodzianka, którą staraliśmy się od rana trzymać w tajemnicy.

Przedpołudnie upłynęło pod znakiem zajęć artystycznych, których głównym punktem były warsztaty teatralne, przygotowane dla naszych gości przez Panią Irenę Markiewicz - Sawicką. Szybko okazało się, że wielu z nich wyróżnia się talentem aktorskim, a do wspólnej zabawy, ku uciesze dzieciaków, Pani Irenie udało się też wciągnąć opiekunów.Po warsztatach przyszła pora na obiad, który zjedliśmy wspólnie w restauracji „Ster” – dzięki uprzejmości jej właścicieli – Panów Janusza Szypkowskiego i Jerzego Rudnickiego, którym serdecznie dziękujemy. Po obiedzie natomiast dzieci zostały zmuszone do udania się na obowiązkową drzemkę, aby mogły chociaż trochę wypocząć przed zbliżającą się niespodzianką. Okazały się nią bilety na dzisiejszy mecz towarzyski Polska – Dania. Zaskoczone dzieciaki zawieźliśmy na PGE Arenę, gdzie kolejny raz miały okazję kibicować piłkarzom – tym razem reprezentacji.