Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla sierpień 2010

23
Zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin zorganizowana przed meczem z Jagiellonią wypadła okazale.

[Czytaj więcej ...]

18
Wakacje to idealny czas na wyjazd, a nie ma lepszego miejsca na wyjazd jak góry. Dzieciaki z Gdańskich Domów Dziecka dzięki Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk – „Lwy Północy” i Stowarzyszeniu Kibiców Wisły Kraków mogły pojechać do stolicy polskich gór – Zakopanego. Do wyjazdu trzeba było szybko się przygotować, ale dzieci i wychowawcy podołali zadaniu.

[Czytaj więcej ...]

18
Nadeszły wakacje, dom dziecka w Sieborowicach tętnił życiem… dzieciaki czekały…. Na Naszych Przyjaciół… Kibice Wisły Kraków w porozumieniu z Kibicami Lechii Gdańsk zaproponowali nam wspaniały pobyt w stolicy polskich gór – Zakopanem . 

[Czytaj więcej ...]

17
Zbliża się rok szkolny. Są w Gdańsku i okolicach rodziny, dla których jest to okres wzmożonych wydatków, gdyż zakup książek dla dzieci nawet na poziomie podstawowym czy gimnazjalnym, to koszt nawet kilkuset złotych. Chcemy im chociaż trochę ulżyć.

[Czytaj więcej ...]

12
W środę po południu Wisłę Kraków odwiedziły dzieci z Sieborowic i Gdańska, które dzięki współpracy Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” spędzają wakacje w Zakopanem. 

[Czytaj więcej ...]

03
Podczas sobotniej zbiórki przed meczem z Villarreal dzięki ofiarności kibiców gdańskiej Lechii, członkom stowarzyszenia "Lwy Północy" udało się zebrać kwotę 1081,22 zł.

[Czytaj więcej ...]

02
W najbliższą niedzielę, przed meczem z Ruchem Chorzów odbędą się dwie, bardzo ważne akcje.
Jedną z nich jest zbiórka biało-zielonej krwi, w specjalnie podstawionym Krwiobusie.
Drugą jest kontynuacja zbiórki dla powodzian.
Szczegóły w rozwinięciu.

[Czytaj więcej ...]