Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla maj 2013

23
Zachęcamy do zapoznania się z uzupełnioną zakładką „Młode Lwy Północy”. Przedstawia ona dokonania drużyny dzieci grającej pod patronatem Stowarzyszenia. Nasi podopieczni nie próżnują na wiosnę.

[Czytaj więcej ...]

23
Zachęcamy do zapoznania się z uzupełnioną zakładką „Młode Lwy Północy”. Nasi podopieczni nie próżnują na wiosnę. Przede wsz...

[Czytaj więcej ...]

22
Przed meczem Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów, członkowie SKLG "Lwy Północy" prowadzić będą zbiórkę na "Biało-Zielone Wakacje". Okres wakacyjny, a tym samym przyjazd dzieci, zbliża się coraz większymi krokami. Chcąc zapewnić dzieciom, pochodzącym z polskich, ubogich rodzin z Wileńszczyzny niezapomniane wakacje potrzebujemy wsparcia kibiców gdańskiej Lechii. Do puch zbierać będą członkowie stowarzyszenia posiadający odpowiednie identyfikatory, którzy znajdować się będą przed bramami wejściowymi na stadion.

[Czytaj więcej ...]

15
Od wypadku autokarowego pod Włocławkiem minęły już prawie dwa miesiące. Dzisiaj do domu powraca ostatnia z hospitalizowanych osób - Rzepa, który kończy tym samym najdłuższy ze swoich wyjazdów.
Pozostali poszkodowani przebywają w domach, odwiedzają lekarzy oraz przechodzą rehabilitację. Kilku z naszych kolegów czeka na kolejne zabiegi operacyjne, które zbliżą ich do pełni zdrowia.

SKLG "Lwy Północy" w dalszym ciągu prowadzi zbiórkę pieniężną, która zostanie przeznaczona na pomoc poszkodowanych w feralnym wypadku. Oprócz możliwości wpłat na konto (informacje o sposobie wpłat znajdują się na górze strony) i wrzucenia do puszki znajdującej w oficjalnym sklepie Stowarzyszenia (C.H. "Wielki Młyn"), prowadzone są aukcje charytatywne w serwisie allegro.pl http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28483358
Zachęcamy do pomocy. CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM!

[Czytaj więcej ...]

10

Przed i w trakcie najbliższego meczu Lechia-Ruch, członkowie SKLG "Lwy Północy" prowadzić będą zbiórkę pieniędzy na "Biało-Zielone Wakacje" oraz na materiały, które wykorzystane zostaną do stworzenia opraw. Wszyscy członkowie Stowarzyszenia jak zwykle posiadać będą identyfikatory.

[Czytaj więcej ...]