Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla kwiecień 2012

30
Przed meczem z Legią Warszawa, członkowie „Lwów Północy” posiadający identyfikatory będą zbierali do zamkniętych puszek pieniądze na dojściach do stadionu przed bramami.

[Czytaj więcej ...]

25
Przed meczem ze Śląskiem Wrocław członkowie „Lwów Północy” posiadający identyfikatory zbierali do zamkniętych puszek pieniądze na, które zostaną przeznaczone na sfinansowanie wakacyjnego wypoczynku dla dzieci z Wileńszczyzny.

[Czytaj więcej ...]

19

Przed meczami ze Śląskiem Wrocław oraz Legią Warszawa, członkowie „Lwów Północy” posiadający identyfikatory będą zbierali do zamkniętych puszek pieniądze na dojściach do stadionu przed bramami.

W tym roku celem jest zorganizowanie wakacji dla dzieci z mniejszości polskiej na Litwie. Dla większości z nich będzie to pierwszy pobyt w Polsce, kraju przodków. Stąd też apel do wszystkich biało-zielonych kibiców! Każdy, nawet najmniejszy grosz pomoże w organizacji niezapomnianych wakacji dla polskich dzieci z Litwy. Niech każdy z nas dorzuci się tyle ile może. Pokażmy wspólnie, że na kibiców Lechii zawsze można liczyć i wspólnie możemy naprawdę wiele! 

[Czytaj więcej ...]

18
Fankluby Lechii Gdańsk zrzeszone w ramach Rady Fanklubów po raz kolejny włączyły się w akcje charytatywne. Tym razem pomoc otrzymał synek jednego z kibiców Biało-zielonych, mały Kuba Szymelfenig. Rada Fanklubów przekazała rodzicom Kubusia voucher na mecz Lechii, który otrzymała od klubu przy okazji styczniowego Turnieju FC.

[Czytaj więcej ...]

16

Drużyna "Młodych Lwów Północy" odnosi kolejne sukcesy: Zwycięża w turnieju wiosennym dla drużyn gimnazjalnych, uczestniczy w rozgrywkach "Ligi Gdańskich Firm", oraz wyrasta lidera nowej ligi dla dzieci "SALOS-Obudź Nadzieję". W newsie znajduje się także opis turnieju i tabela punktów nowej ligi.

[Czytaj więcej ...]

03
Zapraszamy do zapoznania się z nową zakładką "Młode Lwy Północy" na naszej stronie. Znajdziecie tam opis drużyny złożonej głównie z podopiecznych gdańskich domów dziecka, którzy pod okiem kibiców Lechii uczestniczą w różnorakich rozgrywkach piłkarskich. Mają za sobą wiele sukcesów w turniejach i ligach gdańskich, ogólnopolskich, a nawet zagranicznych! Część z nich reprezentuje także Polskę, jako zawodnicy Reprezentacji Domów Dziecka. Warto zapoznać się z historią drużyny i prześledzić sukcesy, a jest ich na prawdę sporo i to w różnych kategoriach wiekowych.

[Czytaj więcej ...]

03

Zapraszamy do zapoznania się z nową zakładką "Młode Lwy Północy", w której znaleźć można opis drużyny piłkarskiej złożonej głównie z podopiecznych gdańskich domów dziecka. Pod okiem kibiców Lechii ekipa ma na swoim koncie liczne skucesy w Gdańsku, kraju i za granicą. Zapraszamy do lektury.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 2Początek   Wstecz   [1]  2  Dalej   Koniec