Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla marzec 2012

23
Na mecz Lechii z Koroną przybyła grupa dzieci z Olsztyna. Między innymi dzięki wsparciu "Lwów Północy". Poniżej prezentujemy artykuł na temat tej i innych akcji Stowarzyszenia, który ukazał się na stronie kiwi.org promującej wolontariat.

[Czytaj więcej ...]

22
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" włączyło się w organizację koncertu charytatywnego dla małego kibica naszego klubu Marka Mizery. Koncert odbędzie się 13.04. o godzinie 20:00 w klubie "Medyk" ul. Dębowa 7.

[Czytaj więcej ...]

17
Z lekkim opóźnieniem, ale niemałą satysfakcją prezentujemy wyniki akcji charytatywnej "dla Pauliny", która dobyła się na przełomie lutego i marca na Akademii Morskiej w Gdyni. Całkowita zebrana kwota na rehabilitację dziewczyny wyniosła 3322,12 zł. Jak dowiedzieliśmy się od przedstawicieli Parlamentu Studentów Akademii Morskiej, dzięki zaangażowaniu klubu i kibiców Lechii, przekazane gadżety biało-zielonych dały sumę 720 zł!


[Czytaj więcej ...]

05
Na meczu przyjaźni z krakowską Wisłą  na trybunach stadionu zasiadło ponad 350 dzieciaków z różnych ośrodków szkolno wychowawczych, domów dziecka czy szkół. Grupa która przyjechała z Domu Dziecka w Więcborku (woj. kujawsko-pomorskie) była bardzo zadowolona, bo po raz pierwszy mieli okazję być na meczu ekstraklasy.

[Czytaj więcej ...]