Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla listopad 2011

28
Dnia 30 stycznia 2010 roku otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość o powiększeniu biało-zielonej rodziny w Tczewie, kiedy to narodził się Król Artur KUSY Junior Rosa I, jak sam określił przeszczęśliwy tatuś, a nasz Przyjaciel Kusy. Radość była ogromna. Dziś Arturek ma blisko 22 miesiące i potrzebuje naszej pomocy.

[Czytaj więcej ...]

28
W sobotę 26 listopada odbył się halowy turniej piłki nożnej dla placówek opiekuńczo wychowawczych w Tucholi. W zawodach uczestniczyła i znakomicie się spisała drużyna z gdańskiego domu dziecka, którą opiekuje się nasze Stowarzyszenie.

[Czytaj więcej ...]

27
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" podczas nadchodzących spotkań przeprowadzi zbiórkę środków pieniężnych na świąteczne prezenty dla dzieci z domów dziecka oraz na tablicę ofiar stanu wojennego. Pierwsza ze zbiórek odbędzie się przed jutrzejszym meczem z Ruchem Chorzów.

[Czytaj więcej ...]

23
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” ogłasza wyniki zbiórki publicznej na rzecz podopiecznych gdańskich domów dziecka.

[Czytaj więcej ...]

22
Od 8:30 w minioną niedzielę w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska na gdańskiej Oruni rywalizowały ze sobą drużyny złożone z dzieci i młodzieży w ramach turnieju „Mikołajkowego”. Tym razem w szranki stanęło 7 ekip w kategorii starszej i 4 w młodszej. Gdańska młodzież przyzwyczaiła nas już do wysokiego poziomu rozgrywek piłkarskich, który uwidaczniał się również i tym razem.

[Czytaj więcej ...]

18
W niedzielę, 20 listopada odbędzie się doroczny halowy „Turniej Mikołajkowy” dla dzieci i młodzieży. Jak co roku, wezmą w nim udział młodzi zawodnicy z gdańskich domów dziecka i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Wszystkich chętnych do obejrzenia turnieju zapraszamy do hali na gdańskiej Oruni, przy ul. Smoleńskiej 5/7 od godziny 8:30.

[Czytaj więcej ...]

14
Kibice Lechii ze Stowarzyszenia "Lwy Północy", którzy prowadzili od kliku miesięcy zbiórkę książek na potrzeby polskiej biblioteki na Wileńszczyźnie pojechali zawieźć hojne dary do adresatów. Przy okazji uczestniczyli w uroczystościach z okazji 11 listopada, które odbywały się w miniony piątek w Wilnie.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 2Początek   Wstecz   [1]  2  Dalej   Koniec