Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

„Liga Gdańskich Firm”, to cykliczna impreza piłkarska dla dzieci i młodzieży organizowana przez fundację „Obudź Nadzieję”. Główną ideą jest założenie, że każda z drużyn dziecięcych ma swojego patrona, który kupuje stroje piłkarskie, sprzęt do treningów itp. dla swoich podopiecznych. Większość drużyn w lidze gra pod patronatem firm, lecz nie mogło tam zabraknąć także znanej gdańskiej „firmy” jaką są „Lwy Północy”. Dzieci z charakterystycznym logo naszego Stowarzyszenia na koszulkach biorą udział w tych rozgrywkach od początku, czyli od września 2009 r.

Rozgrywki są nieregularne, ale wszystkie drużyny zgłoszone do „Ligi” mają okazję ze sobą zagrać w ciągu sezonu, który trwa od września do czerwca. Rywalizacja i zdobycze punktowe nie są tam najważniejsze. Na pierwszym miejscu stawia się możliwość „ogrania” dziecięcych drużyn amatorskich podczas kilkunastu spotkań w ciągu roku, promocja sportu, wyrobienie w grających pewnych nawyków piłkarskich. Zapewniona obsada sędziowska, profesjonalna murawa, stroje piłkarskie, opieka medyczna, a także catering i spiker zawodów pozwalają dzieciom przez chwilę poczuć się wyjątkowo, niczym prawdziwi bohaterowie piłkarskich boisk.

Jak już mówiliśmy, wyniki nie są najważniejsze, ale i tu nieskromnie możemy się pochwalić osiągnięciami Młodych Lwów Północy. Poniżej przedstawiamy wyniki miejsca, jakie finalnie zajęli nasi podopieczni w poszczególnych sezonach, wśród kilkunastu rywalizujących drużyn:

2009/2010
II miejsce

2010/2011
I miejsce

2011/2012
II miejsce

2012/2013
II miejsce