Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

18
SKLG "Lwy Północy" w dalszym ciągu prowadzi dla kibiców Lechii zapisy na mecz Biało-Zielonych z FC Barcelona. W środę oraz czwartek zapisy odbywać się będą w godzinach 14-18 w C.H. Wielki Młyn w boxie nr 6, znajdującym się obok sklepu Stowarzyszenia. Ważne jest, iż Stowarzyszenie prowadzi zapisy na bilety, które są zarezerwowane dla Fanatyków Gdańskiej Lechii. Same wejściówki będą do odbioru tylko i wyłącznie w dniach 21-23 czerwca w kasach na stadionie i tam też odbywać się będzie zapłata. Dotyczy to również zamówień FC. UWAGA: Nieodebrana wejściówka przepada.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17

Od poniedziałku 17 czerwca do czwartku 20 czerwca zapisywać się mogą wszystkie osoby posiadające kartę kibica Lechii, która została wyrobiona przed majem bieżącego roku.

Zapisy odbywają się w godzinach 12.00-18.00 w C.H. Wielki Młyn w boxie numer 6, znajdującym się obok sklepu Stowarzyszenia.

Ważne jest, iż Stowarzyszenie prowadzi zapisy na bilety, które są zarezerwowane dla Fanatyków Gdańskiej Lechii. Same wejściówki będą do odbioru tylko i wyłącznie w dniach 21-23 czerwca w kasach na stadionie i tam też odbywać się będzie zapłata. Dotyczy to również zamówień FC. UWAGA: Nieodebrana wejściówka przepada.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
To był niezwykle intensywna wiosna dla naszych podopiecznych. Wzięli oni udział w kilku turniejach, ale 2 z nich znalazło się w Reprezentacji Polski Domów Dziecka, która zwyciężyła w I Mistrzostwach Świata! Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

[Czytaj więcej ...]

11
Dzięki porozumieniu pomiędzy Stowarzyszeniem i organizatorem, bilety dla kibiców Lechii na sektor dopingowy będą tańsze o 80 zł a ich cena wyniesie 200 zł. Zapisy startują w środę 12 czerwca i będą się odbywać w godzinach 12.00-18.00 w C.H. Wielki Młyn w boxie numer 6, znajdującym się obok sklepu Stowarzyszenia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
10
Już po raz czwarty na stadionie sopockiego Ogniwa odbył się turniej piłki nożnej im. Tadeusza Duffeka. Do rozgrywek zgłosiły się 23 drużyny(około 170 uczestników), co jest rekordową liczbą w dotychczasowej historii turnieju. Nie zawiodła również pogoda, która tego dnia była wręcz wakacyjna.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
06

W środę został oficjalnie potwierdzony termin spotkania towarzyskiego Lechia Gdańsk - FC Barcelona. Dbając o interesy wszystkich prawdziwych Lechistów doszliśmy do porozumienia z organizatorami meczu w sprawie zarezerwowania biletów na trybunę Zieloną na PGE Arenie. Znając specyfikę tego typu spotkań chcielibyśmy, aby tak szczególne miejsce jakim są sektory dopingowe zajęte były tylko i wyłącznie przez kibiców mających Biało-Zielone serca.

O sposobach dystrybucji oraz cenach poinformujemy na początku przyszłego tygodnia. Z całą pewnością preferowani będą kibice jeżdżący na wyjazdy Lechii Gdańsk oraz osoby aktywne w środowisku gdańskiej Lechii.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
04
Już po raz czwarty Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk Biało Zielony Sopot organizuje turniej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka. Rozgrywki wraz z festynem odbędą się 8 czerwca br. na stadionie Sopockiego Ogniwa. W turnieju wezmą udział uczniowie z trójmiejskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek wychowawczych. Wzorem roku ubiegłego turniej ten będzie miał charakter turnieju tzw.  dzikich drużyn.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
Strona 8 z 95Początek   Wstecz   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Dalej   Koniec