Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


3 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje dzień 2

DZIEŃ 2

 

Drugiego dnia Biało – Zielonych Wakacji na naszych gości z Wilna czekało spotkanie z historią. Rozpoczęło się ono od wizyty na Westerplatte, gdzie dzieci poznały dzieje rozpoczęcia II Wojny Światowej. Z uwagą czytały informacje zamieszczone na tablicach znajdujących się na trasie zwiedzania, największe zainteresowanie wzbudziły ruiny koszar i ekspozycja znajdująca się w muzeum w Wartowni nr 1. Przy okazji opiekunowie z Lwów Północy mogli przekonać się, jak dużą wagę przywiązuje się do tego, aby mali Polacy znali swój ojczysty język i jak świetnie czytają po polsku.

Liczba odwiedzin (1534)

3 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje czas zacząć!!!

DZIEŃ 1

 

Wraz z początkiem sierpnia rozpoczęła się kolejna edycja akcji Biało – Zielone Wakacje. Już po raz trzeci, dzięki funduszom zebranym podczas przedmeczowych zbiórek, gościmy w Gdańsku grupę polskich dzieci z Wileńszczyzny, które na co dzień uczęszczają do świetlicy „Dom, który czeka’ prowadzonej przez Siostry od Aniołów.

 

Liczba odwiedzin (1616)

28 lipca 2014

Msza Święta w intencji "Wojtusia"

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę o łaskę zdrowia dla naszego przyjaciela, biało-zielonego brata - Tomka Balcerzaka "Wojtusia". Msza Św. w jego intencji zostanie odprawiona w salezjańskiej parafii św. Jana Bosko przy ul. Gościnnej na Oruni w czwartek 31 lipca o godz. 18. 30. Mszę poprowadzi ks. Jarosław Wąsowicz.

Liczba odwiedzin (1498)

24 lipca 2014

Pomagamy "Wojtusiowi"

Jeden ze znanych i szanowanych kibiców Lechii, Tomek Balcerzak - „Wojtuś” od kilku miesięcy zmaga się z ciężką chorobą. Gdy wydawało się, iż wszystko idzie ku lepszemu, nastąpił jej nawrót. Nasz kolega ciągle walczy, jednak do walki potrzebne są środki.

Liczba odwiedzin (1678)

21 lipca 2014

Wyniki zbiórki ze sparingu Lechia - Panathinaikos (12.07.2014)

Przed meczem sparingowym Lechii z Greckim Panathinaikosem członkowie SKLG "Lwy Północy" i grupy Ultras Lechia Gdańsk zbierali środki na organizację VII edycji Biało-Zielonych Wakacji. 

W trakcie zbiórki udało się nam zebrać 1786,51 zł oraz 8,25 euro 20 koron Norweskich.

Liczba odwiedzin (1233)
RSS
Pierwsza45678910111213Ostatnia

Przyjaciele