Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


5 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje dzień 4

Dzień 4

 

Dzień czwarty to czas na spływ kajakowy rzeką Chocianą na Kaszubach. Początkowo kajakowa przygoda była dość trudna dla dzieciaków ale w mig opanowaly sztukę sterowania kajakami i pokonanie olbrzymiej ilości zakrętów nie stanowiło większego problemu. 

Liczba odwiedzin (1357)

5 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje dzień 3

Dzień 3


Trzeci dzień Biało – Zielonych Wakacji był dla naszych małych gości dniem odpoczynku w Sobieszewie. Nie było jednak miejsca na nudę – panujący upał wygonił dzieciaki wraz z opiekunami na plażę. Tam oczywiście, pomimo zmęczenia, większość czasu spędzili na zabawie w wodzie, a w przerwach między kąpielami – wzajemnym zakopywaniu się w piasku, które nie ominęło także opiekunów.
Liczba odwiedzin (1346)

3 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje dzień 2

DZIEŃ 2

 

Drugiego dnia Biało – Zielonych Wakacji na naszych gości z Wilna czekało spotkanie z historią. Rozpoczęło się ono od wizyty na Westerplatte, gdzie dzieci poznały dzieje rozpoczęcia II Wojny Światowej. Z uwagą czytały informacje zamieszczone na tablicach znajdujących się na trasie zwiedzania, największe zainteresowanie wzbudziły ruiny koszar i ekspozycja znajdująca się w muzeum w Wartowni nr 1. Przy okazji opiekunowie z Lwów Północy mogli przekonać się, jak dużą wagę przywiązuje się do tego, aby mali Polacy znali swój ojczysty język i jak świetnie czytają po polsku.

Liczba odwiedzin (1377)

3 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje czas zacząć!!!

DZIEŃ 1

 

Wraz z początkiem sierpnia rozpoczęła się kolejna edycja akcji Biało – Zielone Wakacje. Już po raz trzeci, dzięki funduszom zebranym podczas przedmeczowych zbiórek, gościmy w Gdańsku grupę polskich dzieci z Wileńszczyzny, które na co dzień uczęszczają do świetlicy „Dom, który czeka’ prowadzonej przez Siostry od Aniołów.

 

Liczba odwiedzin (1466)

28 lipca 2014

Msza Święta w intencji "Wojtusia"

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę o łaskę zdrowia dla naszego przyjaciela, biało-zielonego brata - Tomka Balcerzaka "Wojtusia". Msza Św. w jego intencji zostanie odprawiona w salezjańskiej parafii św. Jana Bosko przy ul. Gościnnej na Oruni w czwartek 31 lipca o godz. 18. 30. Mszę poprowadzi ks. Jarosław Wąsowicz.

Liczba odwiedzin (1324)
RSS
Pierwsza3456789101112Ostatnia

Przyjaciele