Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


1 czerwca 2015

Zbiórka przed meczem z Legią

Przed meczem Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, członkowie SKLG "Lwy Północy" wraz z grupą ULG będą prowadzić zbiórkę na "Biało-Zielone Wakacje". Okres wakacyjny, a tym samym przyjazd dzieci, zbliża się wielkimi krokami. Chcąc zapewnić dzieciom pochodzącym z polskich, ubogich rodzin z Wileńszczyzny niezapomniane wakacje, potrzebujemy wsparcia kibiców gdańskiej Lechii. Liczymy na wsparcie!

Liczba odwiedzin (1145)

3 lutego 2015

Zbieramy nakrętki dla Maksia

Nie raz pokazywaliśmy, iż mamy wielkie Biało-Zielone Serducha, więc i tym razem nie możemy zawieść, w myśl hasła „CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM”! W wielkiej potrzebie jest nasz mały kolega Maksio i nie możemy przejść obojętnie obok sytuacji, w której się znalazł.

Liczba odwiedzin (1554)

16 grudnia 2014

Biało-Zielone Mikołajki

Zgodnie z coroczną tradycją, tak i tym razem Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zorganizowało Biało-Zielone Mikołajki.

Liczba odwiedzin (1396)

30 listopada 2014

Wyniki zbiórki z meczu Lechia - Jagiellonia (23.11.2014)

Przy okazji ostatniego meczu Lechii z Jagiellonią członkowie SKLG "Lwy Północy" i grupy Ultras Lechia Gdańsk zbierali środki na organizację tegorocznej edycji Biało-Zielonego Mikołaja, świątecznej akcji skierowanej do dzieci z gdańskich domów dziecka i rodzin potrzebujących. W trakcie zbiórki udało się nam zebrać 2020,79 zł oraz 0,03 euro i 20 koron norweskich.

Liczba odwiedzin (1208)

14 sierpnia 2014

Przedostatni dzień Biało-Zielonych Wakacji

Po wtorkowym wysiłku na drezynach dzieciakom należało się trochę odpoczynku, więc kolejny dzień pobytu w Gdańsku spędziły w ośrodku w Sobieszewie.

Liczba odwiedzin (1551)
RSS
Pierwsza234567891011Ostatnia

Przyjaciele