Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


12 sierpnia 2014

Do Krakowa i Bydgoszczy NIE JEDZIEMY

Grupy kibicowskie Lechii Gdańsk wspólnie postanowiły, iż nie pojedziemy na mecze Lechii w Krakowie i Bydgoszczy. Ma to związek z faktem, iż zarówno nasi bracia z Wisły, jak i kibice Zawiszy protestują przeciwko swoim anty kibicowskim działaczom.

Liczba odwiedzin (1853)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

6 sierpnia 2014

Relacja z Gliwic

Po letniej przerwie w rozgrywkach, kibice Gdańskiej Lechii w końcu mogli ruszyć za swoją ukochaną drużyną i wspierać piłkarzy z sektora gości. W Gliwicach, gdzie BKS ograł miejscowego Piasta pojawiło się 302 fanów Biało-Zielonych, których wyśmienicie wsparły zgody. Wiślacy z Krakowa pojawili się w aż 361 osób (!), natomiast przyjaciele z Wrocławia przybyli w 15 osób.

Liczba odwiedzin (1892)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

26 lipca 2014

Zapisy na bilety do Gliwic

Już w najbliższy piątek, 01.08.2014, Lechia rozegra wyjazdowe spotkanie z Piastem Gliwice. Na meczu nie może oczywiście zabraknąć kibiców Biało-Zielonych.

Liczba odwiedzin (2199)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

14 kwietnia 2014

"Lechia i Śląsk..."

"W stolicy Dolnego Śląska i Gdańsku się mawia, że Wrocław jest dzielnicą Gdańska, a Gdańsk dzielnicą Wrocławia" - to kibicowskie porzekadło, pod różnymi postaciami, jest znane wszystkim kibicom Lechii oraz Śląska. W myśl za nim, biało-zieloni odwiedzili w minioną sobotę najdalszą dzielnicę swojego miasta.

Liczba odwiedzin (2946)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

5 kwietnia 2014

Jedziemy do Wrocławia

Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje dla wszystkich chętnych zapisy oraz sprzedaż biletów na mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, który odbędzie się w sobotę, 12 kwietnia we Wrocławiu.

Liczba odwiedzin (3161)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

RSS
Pierwsza25262728293031323334

Przyjaciele