Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


30 października 2014

Sopocka Liga Halowa im. Pawła Orlińskiego XII Edycja – ZAPISY

Ruszają zapisy do XII edycji Sopockiej Ligi Halowej im. Pawła Orlińskiego. Zgłoszenia można wysyłać do 14 listopada na kontakt@bzsopot.net , w informacji trzeba napisać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe do kapitana drużyny (imię, nazwisko oraz nr. tel.).

Liczba odwiedzin (1186)
Czytaj więcej

Kategorie: FC

Tagi:

30 października 2014

Tczewska inwazja na Lechię

Rozegrany w sobotę mecz Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław okazał się rekordowy dla mieszkańców Tczewa. Na PGE Arenę przybyło bowiem ponad 500 mieszkańców tego miasta. Większość to uczniowie szkół podstawowych SP2, SP5, SP8 i SP10, którzy pojechali transportem zorganizowanym przez tczewski fanklub Lechii LGFT. 

Liczba odwiedzin (1512)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice, FC

Tagi:

7 lipca 2014

Turniej w Sierakowicach

W sobotę, piątego lipca odbył się kolejny Turniej Kibiców, którego gospodarzem był FC Sierakowice. Tym razem w kaszubskiej miejscowości pojawiło się 30 zespołów, a dodatkowo przybyli przedstawiciele fanklubów, które nie zdecydowały się na grę.

Liczba odwiedzin (2443)
Czytaj więcej

Kategorie: FC

Tagi:

11 czerwca 2014

V turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka


Już po raz piąty Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Biało Zielony Sopot” organizuje turniej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka. Rozgrywki odbędą się 22 czerwca br. tym razem na nowym obiekcie – na boisku MOSIRu Sopot przy ul. 23 marca 95 w Sopocie

Liczba odwiedzin (2013)
Czytaj więcej

Kategorie: FC

Tagi:

30 stycznia 2014

Sopocka Liga Halowa im. Pawła Orlińskiego 2013/2014 na półmetku

Od połowy grudnia trwa Sopocka Liga Halowa im. Pawła Orlińskiego. Zawody rozgrywane są tradycyjnie na hali sportowej przy III Liceum Ogólnokształcącym w Sopocie w każda sobotę aż do końca Lutego. Do walki o tytuł mistrza Sopotu w piłce halowej przystąpiło 9 drużyn. Uczestniczy mierzą się w systemie każdy z każdym. Właśnie wkroczono w drugą fazę rozgrywek czyli rundę rewanżową. Po sezonie zasadniczym odbędzie się faza play off, pierwsze osiem drużyn zostanie rozstawionych w drabince pucharowej w zależności od tego jakie miejsce zajmie.

Liczba odwiedzin (2302)
Czytaj więcej

Kategorie: FC

Tagi:

RSS
1234

Przyjaciele