Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


5 marca 2016

Opaski "Cała Lechia zawsze razem"

Informujemy, iż w przerwie jutrzejszego meczu z Jagiellonią pod gniazdem będzie można ponownie zakupić silikonowe opaski z hasłem "Cała Lechia zawsze razem!". Ich koszt to jedyne 10 zł. Opaski na co dzień można nabyć w naszym sklepie znajdującym się przy ul. Podwale Staromiejskie 94/95 w Gdańsku.

Liczba odwiedzin (875)

11 grudnia 2015

Opaski "Cała Lechia zawsze razem!"Informujemy, iż w dalszym ciągu dostępne są silikonowe opaski z hasłem "Cała Lechia zawsze razem!". Opaski można nabyć s Sklepie Lwów znajdującym się przy ul. Podwale Staromiejskie 94/95 w Gdańsku. Opaski będą dostępne także przed meczem z Wisłą Kraków pod gniazdem. Ich koszt to jedyne 10zł.

Przypominamy, iż pieniądze uzyskane z opasek będą w całości przekazane Fundacji Obudź Nadzieję, która przeznaczy je na pomoc swoim podopiecznym. Fundacja się głównie dziećmi z domów dziecka oraz dziećmi z ubogich rodzin.

Organizuje dla nich wyjazdy sportowe, treningi, czy turnieje. Od wielu lat przyprowadza na mecze Lechii rzeszę dzieci, które uczą się dopingować naszą drużynę.

Liczba odwiedzin (1027)

9 grudnia 2015

Biało-Zielone Mikołajki dla dzieci

W piątkowy wieczór, 4 grudnia, członkowie stowarzyszenia "Lwy Północy" spotkali się z dziećmi na uroczystej wigilii w Pizzerii La Parma na ulicy Kartuskiej, wręczając im świąteczne prezenty. W wigilii uczestniczyło szesnaścioro dzieci z potrzebujących rodzin zamieszkałych na Gdańskiej Oruni.

Liczba odwiedzin (922)

12 listopada 2015

Licytujemy koszulkę z podpisami piłkarzy na rzecz małego Tymka

Zachęcamy do licytacji pasiaka z podpisami zawodników Biało-Zielonych, z której cały zysk przekazany zostanie na leczenia małego Tymka, który urodził się ze złożoną wadą serduszka. Do pełni szczęścia malca i jego rodziców potrzebna jest jeszcze jedna operacja, której koszt wynosi aż 36 500 Euro. Mamy nadzieję, że ta wspólna akcja kibiców i klubu przybliży rodzinę do wyznaczonego celu.

Liczba odwiedzin (1201)

19 października 2015

Wynik zbiórki dla Maksia z meczu z Górnikiem (16.10.15)

Przy okazji piątkowego pojedynku Lechii z Górnikiem, członkowie SKLG "Lwy Północy", grupy Ultras Lechia Gdańsk zbierali środki na wsparcie leczenia Maksia, małego kibica z Chełmu. W trakcie zbiórki udało się nam zebrać 4236,21 zł oraz 10,08 euro, 2 korony Norweskie, 2,80 funtów, 2 ruble, 1 rupia Indyjska, 0,75 dolara, 10 centu litewskich.

Liczba odwiedzin (867)
RSS
12345678910Ostatnia

Przyjaciele