Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


3 maja 2014

Zbiórka na Biało-Zielone Wakacje

Przed meczem Lechii z Legią, przeprowadzona zostanie zbiórka na "Biało-Zielone Wakacje" podczas których gościć będziemy naszych małych rodaków z Wilna.

Liczba odwiedzin (2087)

2 maja 2014

Pomagamy Arturkowi z Tczewa

Ponownie ukazały się aukcje charytatywne dla niepełnosprawnego Artura Rosa z tczewskiego fanklubu LGFT. Oryginalna piłka futbolowa z podpisami ZAWODNIKÓW LECHII GDAŃSK plus szalik LGFT i okazały miś są ich ozdobą. Pozostałe przedmioty są równie wyjątkowe, gdyż zostały sprezentowane przez Dzieci z Tczewskiego Domu Dziecka oraz Fundację Zielone Wzgórze.

Liczba odwiedzin (1861)

31 marca 2014

1% na biało-zielone dzieci z Wileńszczyzny

Kwiecień to ostatni miesiąc na dokonanie rozliczeń podatkowych, więc wszystkim kibicom Lechii przypominamy, że warto wesprzeć 1% nasze dzieci z Nowej Wilejki, które co roku są goszczone przez fanów Lechii podczas "Biało-zielonych Wakacji". "Przekaż Rodakom na Kresach 1% swojego podatku" to wspólna inicjatywa SKLG "Lwy Północy" oraz Stowarzyszeń Odra-Niemen i Traugutt.org, dzięki której możecie przekazać część swojego podatku na ten konkretny projekt związany z pomocą Polakom na Wileńszczyźnie.

Liczba odwiedzin (2137)

14 lutego 2014

Przekaż Rodakom na Kresach 1% swojego podatku

"Przekaż Rodakom na Kresach 1% swojego podatku" to wspólna inicjatywa SKLG "Lwy Północy" oraz Stowarzyszeń Odra-Niemen i Traugutt.org, dzięki której możecie przekazać część swojego podatku na konkretny projekt związany z pomocą Polakom na Wileńszczyźnie. 


Aby wspomóc naszą inicjatywę wystarczy wypełniając formularz PIT wpisać w odpowiednie okienko:

Stowarzyszenie Odra-Niemen
KRS 0000133146
z dopiskiem
“Nowa Wilejka”

Liczba odwiedzin (2422)

4 lutego 2014

PGE ARENA pomaga Hospicjum

W sobotę 8 lutego zapraszamy Państwa szczególnie serdecznie na PGE ARENĘ. Na ten dzień  Lechia Gdańsk, Stowarzyszenie Kibiców  Lechii Gdańsk „Lwy Północy” oraz Arena Gdańsk Operator, zaplanowali wspólnie wyjątkowe atrakcje, a skorzystać z nich będzie można przyłączając się do akcji zbierania darów dla Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza.

Liczba odwiedzin (2643)
RSS
Pierwsza6789101112131415

Przyjaciele