Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


17 marca 2014

Wyniki zbiórki z meczu Lechia-Widzew

Przed i w trakcie sobotniego meczu z Widzewem członkowie SKLG "Lwy Północy" zbierali środki na cele ultras, które zostaną spożytkowane na kolejne elementy, które przysłużą się wszystkim kibicom Biało-Zielonych. Już niedługo zadebiutują kolejne wielkie flagi na kijach. W sobotę udało się nam zebrać 1420,74 zł oraz 4,83 euro, 2 funty raz 5 koron norweskich. 


Wielkie dzięki dla wszystkich,którzy wspierają nasze stowarzyszenie i grupę Ultras Lechia Gdańsk.

 

 

Liczba odwiedzin (2167)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice, Lwy Północy

Tagi:

17 marca 2014

Odsłoniliśmy tablicę poświęconą ŚP Tomkowi i ŚP Kamilowi

Sobotni pojedynek z Widzewem, dla nas Lechistów miał szersze znaczenie, niż każda inna potyczka ligowa w tym sezonie. Mecz ten odbywał się tuż przed rocznicą wydarzenia, które 19 marca 2013 roku wstrząsnęło nie tylko naszym Biało-Zielonym środowiskiem, ale także całym kibicowskim i piłkarskim światem w Polsce.


W tamten tragiczny poranek Lechijna rodzina straciła dwóch fantastycznych kibiców, którzy wracając z wyjazdu ze swoją drużyną ponieśli ofiarę najwyższą z możliwych. ŚP Tomek Górczyński i ŚP Kamil Kąkol to ku ich pamięci odsłoniliśmy tablicę na Trybunie Zielonej przy wejściu na sektor W. Jak głosiła oprawa na początku meczu - Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych - tablica ma przypominać wszystkim, iż gdziekolwiek i kiedykolwiek byśmy nie dopingowali naszej kochanej Lechii to zawsze wspomagają nas w tym i Tomek, i Kamil, i reszta Lechistów zasiadających w "Sektorze Niebo".

Liczba odwiedzin (2330)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

15 marca 2014

Galeria z meczu z Widzewem

Prezentujemy zdjęcia z meczu Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź.
Liczba odwiedzin (2576)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

13 marca 2014

Odsłonięcie pamiątkowej tablicy

Przed sobotnim meczem Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy ku pamięci dwóch fanów Biało-Zielonych, którzy zginęli 19.03.2013, wracając z wyjazdu do Gliwic.

Liczba odwiedzin (2306)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

11 marca 2014

Spotkanie z kpt. Dobrowolskim

W sobotę, w Pruszczu Gdańskim odbyło się spotkanie z kpt. Władysławem Dobrowolskim. Wykład pt. “Historia Żołnierzy Niezłomnych przez pryzmat działań V Brygady Wileńskiej AK” wygłosił dr Michał Sempołowicz, Kierownik Referatu Edukacji Historycznej gdańskiego oddziału IPN. Inicjatorem spotkania były SKLG "Lwy Północy" oraz Stowarzyszenie Traugutt.org.

Liczba odwiedzin (2027)
RSS
Pierwsza107108109110111112113114115116Ostatnia

Przyjaciele