Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


11 marca 2014

Spotkanie z kpt. Dobrowolskim

W sobotę, w Pruszczu Gdańskim odbyło się spotkanie z kpt. Władysławem Dobrowolskim. Wykład pt. “Historia Żołnierzy Niezłomnych przez pryzmat działań V Brygady Wileńskiej AK” wygłosił dr Michał Sempołowicz, Kierownik Referatu Edukacji Historycznej gdańskiego oddziału IPN. Inicjatorem spotkania były SKLG "Lwy Północy" oraz Stowarzyszenie Traugutt.org.

Liczba odwiedzin (1906)

11 marca 2014

Koniec biletów do Poznania

Informujemy, iż bilety na mecz w Poznaniu zostały w całości sprzedane. Sprzedaż zostaje tym samym zakończona. Staramy się o dodatkową pulę biletów. Jeżeli tylko pojawią się kolejne bilety, poinformujemy o tym fakcie na stronie.
Liczba odwiedzin (2567)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

7 marca 2014

Ostatnia szansa pojechać na wyjazd w niższej cenie

Przypominamy, iż trwają zapisy na wyjazdowe spotkanie Lechii w Poznaniu. Jeszcze tylko dzisiaj i jutro cena wynosi 60zł. Od poniedziałku wzrasta do 80zł. Przypominamy również, iż osoby urodzone w 1996 roku oraz młodsi, za wyjazd płacą niezmiennie 50zł.
Liczba odwiedzin (2232)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

6 marca 2014

Spotkanie z kpt. Władysławem Dobrowolskim

W dniu 8 marca o godzinie 16:00 w Pruszczu Gdańskim, w Auli Domu Katechetycznego na ul. Wojska Polskiego 37 odbędzie się spotkanie z kpt. Władysławem Dobrowolskim, żołnierzem ZWZ/AK Okręgu Radomsko-Kieleckiego oraz wykład pt. "Historia Żołnierzy Niezłomnych przez pryzmat działań V Brygady Wileńskiej AK", który wygłosi  dr Michał Sempołowicz z gdańskiego IPN-u.


Jako jedni z organizatorów zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców Lechii Gdańsk, a szczególnie tych zamieszkałych w Pruszczu Gdańskim.

Liczba odwiedzin (1998)

5 marca 2014

Pożegnanie śp. mjr Tadeusza Korzeniowskiego

7 marca (w piątek ) o godz. 13:00 w kościele św. Wojciecha w Gdańsku- Św. Wojciechu zostanie odprawiona msza żałobna w intencji ś.p. mjr. Tadeusza Korzeniowskiego, po której na cmentarzu przy kościele nastąpią uroczystości pogrzebowe. 
Mjr Korzeniowski był żołnierzem Armii Krajowej, a po jej rozwiązaniu kontynuował walkę w szeregach Narodowych Sił Zbrojnych. Miał 96 lat. 

 

Liczba odwiedzin (1920)
RSS
Pierwsza105106107108109110111112113114Ostatnia

Przyjaciele