Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


24 kwietnia 2014

III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Kibiców Lechii Gdańsk

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych z Gdańska i innych miejscowości do udziału w III edycji naszego konkursu plastycznego. Na wszystkich laureatów tegorocznej edycji czekają nagrody rzeczowe związane oczywiście z drużyną Biało-Zielonych, a wszyscy uczestnicy otrzymają dla całych swoich klas zaproszenia na jeden z meczów Lechii Gdańsk na PGE Arenie.

Na tegorocznych zwycięzców czeka nie lada atrakcja - każdy z nich będzie mógł wyprowadzić piłkarzy Lechii na murawę w spotkaniu inaugurującym sezon 2014/2015 na PGE Arenie.

Liczba odwiedzin (2310)

16 kwietnia 2014

Zapraszamy po szaliki

W sklepie Stowarzyszenia, mieszczącym się w C.H. Wielki Młyn dostępne są nowe wzory szalików.

Liczba odwiedzin (2616)
Czytaj więcej

Kategorie: Sklep Lwów

Tagi:

14 kwietnia 2014

"Lechia i Śląsk..."

"W stolicy Dolnego Śląska i Gdańsku się mawia, że Wrocław jest dzielnicą Gdańska, a Gdańsk dzielnicą Wrocławia" - to kibicowskie porzekadło, pod różnymi postaciami, jest znane wszystkim kibicom Lechii oraz Śląska. W myśl za nim, biało-zieloni odwiedzili w minioną sobotę najdalszą dzielnicę swojego miasta.

Liczba odwiedzin (2946)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

8 kwietnia 2014

Wyniki zbiórki z meczu Lechia-Zagłębie

Przed i w trakcie sobotniego meczu z Zagłębiem członkowie SKLG "Lwy Północy" i grupy Ultras Lechia Gdańsk zbierali środki na cele ultras, które zostaną spożytkowane na kolejne elementy, które przysłużą się wszystkim kibicom Biało-Zielonych. 

W sobotę udało się nam zebrać 918,60 zł oraz 2,86 euro, 2 korony Czeskie, 0.5 franka Szwajcarskiego, 1 cent Amerykański.

Liczba odwiedzin (2251)
Czytaj więcej

Kategorie: Ultras, Lwy Północy

Tagi:

7 kwietnia 2014

Za nami pierwszy festyn dzielnicowy na Oruni Dolnej

Wczoraj, na Oruni Dolnej wystartowaliśmy z naszą nowa akcją Sportowych Festynów Dzielnicowych. Organizatorami festynów są oprócz naszego stowarzyszenia - projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk, Urząd Miasta Gdańska oraz PGE Arena Gdańsk.


Gospodarzem pierwszego festynu było Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku przy ul. Smoleńskiej 5/7. Dyrekcja udostępniła nam tereny swojej szkoły, na których dla wszystkich czekało mnóstwo atrakcji.

Liczba odwiedzin (2196)
Czytaj więcej

Kategorie: Lwy Północy

Tagi:

RSS
Pierwsza100101102103104105106107108109Ostatnia

Przyjaciele