Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


20 sierpnia 2017

Piłka nożna dla kibiców!

Pomimo planowanego najazdu na Reymonta 22 w Krakowie, który miał mieć miejsce w przyszłym tygodniu przy okazji meczu Wisła - Lechia, a na który mieliśmy się razem udać, informujemy, iż grupy kibicowskie Lechii Gdańsk oraz Śląska Wrocław wspólnie podjęły decyzję, iż nie pojedziemy na to spotkanie.

Liczba odwiedzin (2240)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy, Zgody

Tagi:

1 sierpnia 2016

Zapisy na mecz ze Śląskiem

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje dla wszystkich chętnych zapisy na mecz ze Śląskiem Wrocław, który odbędzie się 6 sierpnia o godzinie 18:00.

Cena biletu na mecz wraz z gadżetem wynosi 20,00 zł.

Zapisy prowadzone będą w środę 03.08. i czwartek 04.08 w sklepie Stowarzyszenia na ul. Podwale Staromiejskie 94/95.

Liczba odwiedzin (2446)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy, Zgody

Tagi:

20 czerwca 2016

Informacja

W związku z ruchami grupy decyzyjnej kibiców Wisły Kraków, które są nie do zaakceptowania przez kibiców Lechii Gdańsk, z dniem dzisiejszym zostaje zakończona zgoda z kibicami z Krakowa.

Liczba odwiedzin (21762)
Czytaj więcej

Kategorie: Zgody

Tagi:

25 listopada 2014

Prośba od kibiców Śląska - "Pomóżmy Marcinowi"

Przekazujemy apel braci ze Śląska:


"Mamy do Was gorącą prośbę. Chcemy pomóc jednemu z nas, Marcinowi 18-letniemu kibicowi Śląska, który ostatnio został zatrzymany przez milicję za zamalowanie w centrum Wrocławia grafa wielbiącego środowiska ciot i lewaków. Graf z kolorową tęczą został zamalowany i dopisano jedynie "Śląsk GNLS" oraz znak dozwolonego w Polsce krzyża celtyckiego. Za ten napis Marcinowi postanowiono zarzut…….propagowania faszyzmu!!!! Nie będziemy się już rozpisywać w jakim kraju żyjemy i tego co jest wokół nas, bo już sama ta sytuacja jest żenująca. Marcin pochodzi z patriotycznej rodziny, gdzie rodzice wychowali go na porządnego człowieka i patriotę, za co należą im się podziękowania, jednak taka postawa niestety w obecnym systemie sporo kosztuje. Pieniążki z licytacji pójdą na pomoc dla Marcina jako rekompensata za odnowienie ściany."

Liczba odwiedzin (1448)
Czytaj więcej

Kategorie: Zgody

Tagi:

1 kwietnia 2014

Oświadczenie dotyczące Wisły Kraków

Wszystkie grupy decyzyjne i kibicowskie Śląska Wrocław i Lechii Gdańsk wyrażają pełne poparcie dla kibiców Wisły Kraków, którzy zawiesili swą działalność na meczach piłkarskich Wisły Kraków SA.

Liczba odwiedzin (2789)
Czytaj więcej

Kategorie: Zgody

Tagi:

RSS
12

Przyjaciele