Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Współpraca


Opublikowany 21 września 2017

Z wizytą na Zaspie

Z wizytą na Zaspie

Wczoraj, 20 września, odbył się ostatni w tym roku Sportowy Festyn Dzielnicowy w terenie. Impreza miała miejsce na Zaspie na terenie Szkoły Podstawowej Nr 92. Pogoda, frekwencja, humory - wszystko dopisało idealnie. Tuż po godzinie 10:00 uroczystego otwarcia festynu dokonali dyrektor szkoły pani Iwona Zielnik oraz pan Jan Ptach z Urzędu Miasta Gdańska.

Tuż po oficjalnej części z głośników popłynęła muzyka i swoje umiejętności taneczne zaprezentowała pierwsza grupa szkolnego zespołu DreamStars, a piłkarskie rozgrywki zainaugurowała grupa najmłodsza, czyli uczniowie klas III.

Do naszych dmuchańców ustawiły się gigantyczne kolejki, a dookoła boiska wystartowały szkolne stanowiska sportowo-rekreacyjne, czyli klasowy skok w dal, rzuty do bramki i kosza, siatkówka, skakanki, hula hop.

W trakcie imprezy dzieci odwiedził Lew, maskotka Biało-Zielonych, który nie tylko przybijał piątki i pozował do setek zdjęć, ale także rozdawał autografy, na które nalegali głównie najmłodsi uczniowie, a jak wiadomo Lew nie zbyt dobrze radzi sobie z długopisem w łapie.

Wyjątkowo dużo chętnych, jak i nagrodzonych mieliśmy przy okazji konkursu wiedzy o Lechii. Prowadzący imprezę Marcin Gałek nie znalazł haka na żadnego ucznia, dzięki czemu wszystkie przygotowane dla dzieciaków nagrody rozeszły się w mig. W między czasie w ręce uczniów trafiło kilkaset festynowych smyczek oraz planów lekcji przygotowanych tradycyjnie przez nasze stowarzyszenie oraz Kibice Razem Lechia Gdańsk.

Zanim do turnieju piłkarskiego przystąpili uczniowie klas IV-VI, ponownie zaprezentowały się dziewczynki z grupy tanecznej. Ostatnim etapem boiskowych zmagań był turniej dla klas VII oraz gimnazjalistów, który poprzedził, a jakżeby inaczej, taniec DreamStars do motywu muzycznego z filmu "Piraci z Karaibów".

Ostatnim akcentem tego dnia była wizyta piłkarzy Lechii Gdańsk, którzy dotarli do nas prosto z treningu. Śpiewy i okrzyki uczniów oczekujących na zawodników Biało-Zielonych z pewnością słychać było na całej dzielnicy, a euforia jaka wybuchła po dotarciu Flavio Paixao oraz Floriana Schikowskiego udzieliła się nawet rodzicom.

Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy uczestniczyli tego dnia w tym święcie sportu, przygotowanym przez nas wspólnie z programem Kibice Razem Lechia Gdańsk, Wydziałem Rozwoju Społecznego UMG oraz Szkołą Podstawową Nr 92 z panią dyrektor Iwoną Zielnik na czele. Podziękowania również dla naszych partnerów - klubu Lechia Gdańsk SA, Gdańskiego Ośrodka Sportu oraz Fundacji "Obudź Nadzieję".


Wyniki turnieju piłkarskiego:

Klasy III

1. Tajfun

2. Huragan

3. Wichura


Klasy IV-VI

1. Gdańskie Lwy

2. To My

3. Inazuma


Klasy VII i II,III Gimnazjum

1. Groźne Ssaki

2. FC Boys

3. Zdobywcy

Liczba odwiedzin (199)

Przyjaciele