Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany 23 listopada 2013

Echa spotkania otwartego

W czwartek odbyło się zorganizowane przez "Lwy Północy" spotkanie otwarte z kibicami Lechii. Jego tematem była sytuacja w jakiej obecnie znajduje się klub i kroki, jakie podejmuje w tej kwestii środowisko kibiców. Burzliwa dyskusja toczyła się przede wszystkim wokół działań i planów Andrzeja Kuchara związanych z klubem, a głównym tematem była własność udziałów w spółce Lechia Gdańsk SA i niespełnione wobec niej obietnice. Obecnym zostały również rozdane ulotki zawierające informacje odnośnie jego działalności, które przedstawiamy poniżej.


Pan Kuchar, pomimo wielu prób z naszej strony, nie wyraża chęci współpracy z kibicami – odmawia udziału w spotkaniach,w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy odpowiedzi na wystosowany blisko pół roku temu list otwarty. Nadal nie wiemy też w jaki sposób udziałowiec większościowy zamierza wywiązać się z niezrealizowanych obietnic. W związku z powyższym zdecydowaliśmy się na podjęcie działań, których celem będzie zabezpieczenie tego, co dla nas jest najistotniejsze – nazwy klubu, jego herbu i barw.
Na początku grudnia zostanie zorganizowane w tej sprawie spotkanie z udziałowcami mniejszościowymi spółki. Mamy nadzieję uzyskać od nich odpowiedź na pytanie, czy i w jaki sposób zamierzają chronić te najważniejsze kwestie oraz jaki jest ich stosunek do planu transferu długu Lechii na akcje, co jest kluczowe dla jej przyszłości.
Szczegółowe informacje na temat tego spotkania zostaną podane wkrótce.

Chcemy zabezpieczyć herb, nazwę, barwy oraz siedzibę klubu, ale również liczymy na to, że w końcu kibice dowiedzą się, czy i w jaki sposób Kuchar zamierza wypełnić swoje obietnice, które złożył kibicom Lechii

 

Poniżej przedstawiamy treść ulotki.


Pismo przed spotkaniem otwartym_krzywe.pdf
Liczba odwiedzin (3205)

Kategorie: Kibice

Tagi:

Dokumenty do pobrania

Przyjaciele