Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany 14 lutego 2015

Turniej Kibiców TKWM 07.02.2015 r.

Dnia 7 lutego 2015r. odbył się turniej kibiców TKWM organizowany przez Lechia Gdańsk Fan Club England.

Do tego turnieju przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu, ponieważ na turniej zostały zaproszone m.in. dwa FC Lechii z Polski, a dokładnie z Sierakowic i Tczewa.


Turniejowa integracja zaczęła się już dzień przed turniejem wraz z chłopakami z Sierakowic i Tczewa która trwała do białego rana.

Do rozgrywek piłkarskich ostatecznie stanęło 9 zespołów :

- LGFCE I

-LGFCE II

- FC Sierakowice

- LGFT & Stronie Śląskie

- Śląsk Wrocław Dywizjon 1947

- Nowa Ruda & Bielawa

- Polonia Przemyśl

- ŚWL Bastion Irlandia

- Czarni Słupsk

Tego dnia na hali zawisło kilka transparentów i flag . m.in. 1945-2015 70 Lat Tradycji, Dumy i Chwały , Bracia Po Życia Kres – ŚWL , PDW Śląsk Wrocław, LGFT Tczew , Anticommunist Poland , Stronie Śląskie i małe barkówki Śląska i Wisły.

Po zmagających rozgrywkach cały turniej wygrywa drużyna LGFT & Stronie Śląskie , drugie miejsce zajmuje drużyna Śląska Wrocław Dywizjon 1947, a trzecie miejsce zajmuje drużyna z Sierakowic.  Mimo, iż żadna z drużyn LGFCE nie dostała się nawet do półfinału, cieszy fakt, że to dwie drużyny Lechii z Polski zajęły czołowe miejsca w turnieju .

Po turnieju , rozdaniu nagród  przyszedł czas na powrót do Manchesteru, gdzie o godz. 20:00 zbieraliśmy się na poturniejową imprezę w jednym z manchesterskich klubów, w którym zabawa trwała do późnych godzin nocnych .

Niedziela dla chłopaków z Tczewa i Sierakowic przebiegła pod znakiem turystyki i rekreacji . Zwiedzili m.in. stadion Manchesteru United i Cmentarz, gdzie spoczywają polscy piloci, którzy brali udział w powietrznych walkach nad Wyspami Brytyjskimi. Na tym samym cmentarzu znajduje się również pomnik Ku Pamięci poległych w Katyniu.

Na koniec chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli przy organizacji tego weekendowego wydarzenia, chłopakom z Sierakowic i Tczewa za przybycie z Polski na turniej , grupie ULG która wykonała dla nas transparent oraz wszystkim, którzy zjawili się na turnieju .


Lechia Gdańsk Fan Club England


Galeria: GALERIA

Liczba odwiedzin (1445)

Kategorie: FC

Tagi:

Przyjaciele