Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

07
Według wstępnych informacji, jakie otrzymaliśmy z klubu, podczas sobotniego meczu Lechii, kibice posiadający karnety na sektory dopingowe zostaną przeniesieni na sektory 25, 26, 27 oraz 28, skąd będzie prowadzony zorganizowany doping dla Lechii Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
07
Drugi dzień Biało-Zielonych Wakacji przebiegał pod znakiem spotkania z historią, co wyraźnie przypadło do gustu naszym małym gościom z Wileńszczyzny.

[Czytaj więcej ...]

06
W dniu wczorajszym do Gdańska przyjechała gromadka dzieci z Wileńszczyzny, która będzie goszczona przez SKLG "Lwy Północy" dzięki hojności Biało-Zielonej braci. Przy było do nas 12 dzieci oraz dwójka opiekunów.

[Czytaj więcej ...]

05
Prezentujemy zdjęcia z dzisiejszego meczu Lechii z Jagiellonią Białystok.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
01
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (06.08.) w godzinach 18:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
31
Zapraszamy do oglądania galerii ze spotkania Lechii Gdańsk z FC Barcelona.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
29
Za Lechią pierwszy, wyjazdowy mecz nowego sezonu, na którym oczywiście nie mogło zabraknąć wiernych kibiców. Na sektorze gości w Chorzowie pojawiło się 245 fanów, wśród których było 41 Wiślaków z Krakowa oraz 2 sympatyków Śląska Wrocław.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 8 z 143Początek   Wstecz   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Dalej   Koniec