Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Akcje charytatywne

 

28
Młodzież z III LO w Gdańsku zdobyła mistrzostwo kraju w konkursie „Odyseja Umysłu”. Nagrodą za wygranie krajowego konkursu jest możliwość wyjazdu do USA na mistrzostwa świata. Nie jest to tani wyjazd dlatego zachęcamy do wsparcia inicjatywy. Warto dodać, że część drużyny regularnie uczęszcza na mecze Lechii.

[Czytaj więcej ...]

04
Stanisław Orczykowski – Stasiu, członek Lwów Północy został wybrany gdańskim wolontariuszem roku w Konkursie Aktywni w Mieście 2010. Konkurs ten jest corocznie organizowanym lokalnym konkursem, który w poprzednich latach przeprowadzany był pod nazwą Niestrudzeni.

[Czytaj więcej ...]

06
Licytacja koszulki Radosława Sobolewskiego na potrzeby dzieci z domu dziecka w Gdańsku.

[Czytaj więcej ...]

15

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci apeluje do mieszkańców Trójmiasta i okolic o włączenie się w akcję świątecznej pomocy naszym podopiecznym!

Każdy, kto między 10 a 30 grudnia odwiedzi Lodowisko na Wyspie Spichrzów może przy okazji pomóc najbardziej potrzebującym: dzieciom pozostającym pod opieką Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

[Czytaj więcej ...]

11
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" przygotowało nie lada gratkę dla kolekcjonerów. Oferujemy bombki choinkowe z podpisami piłkarzy Lechii Gdańsk!

[Czytaj więcej ...]

28
Zbiórka słodyczy przed meczem derbowym zakończyła się dużym sukcesem. Udało się zgromadzić kilkanaście siatek darów. Jednak w związku z chęcią zrobienia paczek mikołajkowych dla dużej ilości dzieci, postanowiliśmy kontynuować zbiórkę.

[Czytaj więcej ...]

19
Przed niedzielnym pojedynkiem derbowym członkom "Lwów Północy" dzięki wielkiej hojności kibiców Lechii Gdańsk udało się uzbierać
imponującą kwotę 
8402,76 zł (3 euro,2 funty,2 lity).

[Czytaj więcej ...]

Strona 16 z 24Początek   Wstecz   11  12  13  14  15  [16]  17  18  19  20  Dalej   Koniec