Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Akcje charytatywne

 

12
Do rozpoczętej aukcji na rzecz wakacji dzieci z domów dziecka dołączyła koszulka przekazana przez NSZZ Solidarność Region Gdańsk i tym samym mamy już 3 licytowane rzeczy.

[Czytaj więcej ...]

11
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków po raz trzeci organizuje wakacje dla dzieci z domów dziecka z Gdańska i Małopolski. Tym razem grupa 20 podopiecznych będzie przez tydzień wypoczywała w Sobieszewie. W dalszym ciągu dopinamy budżet by zapewnić dzieciom noclegi, wyżywienie i atrakcje. W związku z tym serdecznie zapraszamy do licytacji. Na aukcjach do nabycia piłka z autografami zawodników Lechii oraz unikatowa koszulka z 2008 roku z autografami drużyny, która wywalczyła awans do ekstraklasy.

[Czytaj więcej ...]

22
W czasie tegorocznych wakacji organizowana jest już 3 seria „wakacyjnej wymiany” dzieci z domów dziecka z Krakowa i Gdańska. W związku z tym prosimy o kontakt osoby, które są w stanie pomóc w transporcie lub wyżywieniu ok. 25 osobowej grupy. Również prosimy o kontakt osoby, które mogą zorganizować darmowe lub zniżkowe atrakcje dla dzieci w wieku szkolnym i gimnazjalnym w Gdańsku lub okolicach.

[Czytaj więcej ...]

06
Prawie 100 osób w niedzielę wzięło udział w tradycyjnym już turnieju z okazji dnia dziecka. Na sztucznej murawie przy Szkole Podstawowej nr 16 na Oruni rywalizowało 10 zespołów w 2 kategoriach wiekowych. Wśród nich 2 zespoły pod patronatem "Lwów Północy" złożone z wychowanków gdańskich domów dziecka.

[Czytaj więcej ...]

26
SKLG „Lwy Północy” oraz projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk informuje wszystkich kibiców, którzy przyłączyli się do naszej zbiórki nakrętek, iż w najbliższą niedzielę przed meczem z Zagłębiem Lubin będzie pierwsza możliwość oddania zebranych przez ostatnie tygodnie plastikowych nakrętek.

[Czytaj więcej ...]

17
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” po raz kolejny udowodniło, iż kibice, wbrew powielanym obecnie stereotypom, to nie największe zło tego kraju, a ludzie o niezwykle dobrych serach, co jest totalnie pomijane w przekazach medialnych. Tym razem na nasze zaproszenie do Gdańska przybyły dzieci z województwa zachodniopomorskiego.

[Czytaj więcej ...]

11
Projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" oraz Fundacją Obudź Nadzieję  organizują zbiórkę nakrętek po napojach.
[Czytaj więcej ...]

Strona 15 z 24Początek   Wstecz   10  11  12  13  14  [15]  16  17  18  19  Dalej   Koniec