Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Turniej Rugby Tag dla dzieci.
Data/czas rozpoczęcia: 12 grudnia 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Lokalizacja: Gdańsk
Opis:

W sobotę 12 grudnia 2015 roku, w Szkole Podstawowej nr 16 na gdańskiej Oruni, jako „Lwy Północy” zorganizowaliśmy po raz pierwszy halowy turniej dla uczniów szkół podstawowych w Rugby TAG. Jest to najbardziej podstawowa, bezkontaktowa odmiana rugby, bardzo dobra do fizycznego rozwoju w szkolnej edukacji, co ważne staje się ona coraz bardziej popularna w gdańskich szkołach. W tej odmianie rugby nie mamy do czynienia z szarżami, czy też jakimikolwiek atakami na przeciwnika. Zawodnicy grają w opaskach przypiętych na wysokości bioder z dwoma znacznikami, tzw. tagami, po bokach. Gra polega na zdobyciu przyłożenia na lub za linią wyznaczającą pole punktowe drużyny przeciwnej. Turniej zorganizowaliśmy przy współpracy z projektem Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz trenerami z Rugby Club Lechia Gdańsk – Grzegorzem Śliwińskim oraz Pawłem Kachlickim, którzy zadbali perfekcyjnie o sportowy aspekt turnieju. Żaden z kilkudziesięciu uczestników nie wyszedł z hali o pustych rękach, jako że ważniejsza od zwycięstw była zabawa. Turniej przeprowadzony został przy wsparciu ze środków Urzędu Miasta Gdańska.