Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Biało-Zielone Mikołajki dla dzieci.
Data/czas rozpoczęcia: 4 grudnia 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Lokalizacja: Gdańsk
Opis:

W piątkowy wieczór, 4 grudnia, członkowie stowarzyszenia "Lwy Północy" spotkali się z dziećmi na uroczystej wigilii w Pizzerii La Parma na ulicy Kartuskiej, wręczając im świąteczne prezenty. W wigilii uczestniczyło szesnaścioro dzieci z potrzebujących rodzin zamieszkałych na Gdańskiej Oruni. Dzieci bardzo cieszyły się z przygotowanych posiłków, jednak tym co od początku zaprzątało im głowę, była wizyta Mikołaja. Członkowie stowarzyszenia musieli co chwile zapewniać dzieciaki, że Mikołaj bardzo lubi najmłodszych kibiców Lechii Gdańsk, dlatego zapewne odwiedzi ich tego popołudnia, z nieodłącznym workiem pełnym prezentów. Nim zjawił się główny bohater, dzieciaki zaśpiewały piękne kolędy, a po wigilii przyszedł czas na prezenty. Bolek Mikołaj i Jasiu Śnieżynka wręczyli wszystkim paczki, a najmłodsi zapewniali, że przez cały rok byli bardzo grzeczni. Dla nas z kolei najważniejsza tego dnia była radość na twarzach dzieciaków. Dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli nas w tej akcji.