Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Zapraszamy do Turnieju Mikołajkowego dla uczniów szkół podstawowych.
Data/czas rozpoczęcia: 5 grudnia 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Lokalizacja: Gdańsk
Opis:

Już za kilka dni wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci, czyli Mikołajki. Nasze stowarzyszenie wspólnie z projektem Kibice Razem Lechia Gdańsk tradycyjnie już z tej okazji zorganizuje halowy turniej dla najmłodszych. Tegoroczne piłkarskie obchody Biało-Zielonego Mikołaja odbędą się 5 grudnia na hali sportowej CKZiU Nr 2 w Gdańsku na ulicy Smoleńskiej 5/7. Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych, rozgrywki podzielone będą na dwie kategorie wiekowe - klasy I-III i IV-VI. Poniżej znajdziecie regulamin rozgrywek oraz formularz zgłoszeniowy, który należy dostarczyć organizatorom w dniu turnieju od 8:00 do 8:30. Granie rozpoczynamy o godzinie 8:40. Zachęcamy do udziału i piłkarskiej zabawy.