Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
11 Listopada - obchody święta w Warszawie i Gdańsku.
Data/czas rozpoczęcia: 11 listopada 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Opis:

Święto Niepodległości, które obchodzimy w dniu 11 listopada, to bardzo ważna data dla każdego Polaka. Zachęcamy by tego dnia wziąć udział w organizowanych przemarszach mających na celu uczczenie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Marsz Niepodległości w Warszawie - Marsz rozpoczyna się o godzinie 14:00 na Rondzie im. Romana Dmowskiego w centrum Warszawy. To największa patriotyczna manifestacja w kraju, która co roku gromadzi około stu tysięcy Polaków z całego kraju. Tradycyjnie też przed i w dniu święta wiadome służby wykonują działania mające zniechęcić obywateli do wizyty w stolicy,  nie dajmy się jednak zastraszyć i jedźmy do Warszawy. W tym roku z pewnością znowu będą tam kibice Lechii, których w tym miejscu zachęcamy do wyjazdu wszelkimi środkami transportu. Parada Niepodległości w Gdańsku - W Gdańsku po raz 13-ty odbędzie się Parada Niepodległości, która rozpocznie swój przemarsz godzinie 10.00 z ulicy Podwale Staromiejskie. Czoło Parady będzie się znajdować na wysokości Hali Targowej, a kibice Lechii spotykają się, jak co roku na Targu Rybnym,  na tyle pochodu. Warto założyć na siebie barwy narodowe i biało-zielone barwy Lechii. Lechia znaczy Polska!