Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Kibice Lechii pomagają Maksiowi.
Data/czas rozpoczęcia: 16 października 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Lokalizacja: PGE ARENA
Opis:

Przed piątkowym meczem z Górnikiem Zabrze tradycyjnie już członkowie Lwów Północy i grupy Ultras Lechia Gdańsk będą zbierali przed i na stadionie do puszek kwestarskich. Tym razem, dzięki inicjatywie kibiców z Chełmu, zysk ze zbiórki przekazany zostanie na rzecz Maksymiliana Radzikowskiego, małego kibica Lechii, dla którego wcześniej zbieraliśmy plastikowe nakrętki. Mały Maksio urodził się z rozszczepem kręgosłupa i wszystkimi towarzyszącymi temu chorobami m.in. niedowładem kończyn dolnych. Każda ofiarowana złotówka powędruje na konto Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Pierwszy Krok", a następnie przekazana zostanie na leczenie i rehabilitację małego Lechisty, który mamy nadzieję ku uciesze swoich rodziców już niedługo m.in. dzięki Waszemu wsparciu będzie mógł uczynić swój prawdziwy pierwszy krok. Środki można przekazywać również bezpośrednio na konto Fundacji 76 1160 2202 0000 0000 6190 5321 z dopiskiem "Kibice Lechii dla Maksymiliana Radzikowskiego".