Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Sportowy Festyn Dzielnicowy przy PGE Arenie.
Data/czas rozpoczęcia: 27 września 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Lokalizacja: PGE ARENA
Opis:
W niedzielę, przed meczem Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin zapraszamy na finał tegorocznej edycji Sportowych Festynów Dzielnicowych. Impreza odbędzie się na placu obok toru gokartowego przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk, przed głównym wejściem do klubu. Startujemy o godzinie 13:30 i bawimy się do 15:30. Za nami wizyty na czterech dzielnicach - Siedlcach, Brzeźnie, Dolnym Mieście i Stogach. Dlatego przyszła pora na zabawę przy stadionie PGE Arena. Największym wydarzeniem dnia będzie oczywiście pojedynek Biało-Zielonych z Zagłębiem Lubin. Nim jednak wszystkie oczy skupią się na wydarzeniach z murawy zapraszamy najmłodszych kibiców Lechii wraz z rodzicami na nasz festyn, a tam znajdziecie darmowe atrakcje przygotowane wspólnie przez SKLG Lwy Północy, Kibice Razem Lechia Gdańsk i klub Lechia Gdańsk SA.