Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Zapraszamy do nowego sklepu.
Data/czas rozpoczęcia: 5 września 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Lokalizacja: Gdańsk
Opis:
Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii. Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej. Z okazji przenosin przygotowaliśmy również niespodziankę. Każdy kto odwiedzi nas pierwszego dnia od godziny 10:00 będzie mógł liczyć na 10% rabat na asortyment Lechii i Grafiki Patriotycznej! Serdecznie zapraszamy do nowego sklepu, w którym na pewno znajdziecie wiele ciekawych gadżetów. Przenosimy również punkt wykonujący nadruki - "Nadruki od 1 sztuki". Chcesz mieć unikatową koszulkę, bluzę, kubek, poduszkę, smycz lub cokolwiek z dowolnym nadrukiem? Zapraszamy!