Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Biało-Zielone Wakacje wystartowały!
Data/czas rozpoczęcia: 31 lipca 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Lokalizacja: Gdańsk
Opis:

W ubiegły piątek ruszyła kolejna edycja Biało-Zielonych Wakacji. Już czwarty raz, dzięki środkom zebranym podczas przedmeczowych zbiórek, gościmy w Gdańsku grupę dzieci z polskich rodzin z Wileńszczyzny. Dzieciaki są podopiecznymi świetlicy „Dom, który czeka” działającej przy  Zgromadzeniu Sióstr od Aniołów w Nowej Wilejce. Po długiej podróży z Wilna nie było dużo czasu na odpoczynek. Już w dniu przyjazdu do Polski na naszych gości czekała pierwsza niespodzianka – wizyta na PGE Arenie, gdzie razem z nami zasiadły na „zielonej” i głośnym dopingiem wspierały zawodników Lechii w trakcie meczu z Pogonią. Zaraz po spotkaniu odwieźliśmy dzieciaki do ośrodka w Sobieszewie, gdzie wreszcie mogły odpocząć. Na szczęście wraz z przyjazdem maluchów poprawiła się pogoda – weekend upłynął więc na zabawach na świeżym powietrzu. W sobotę królowały gry zespołowe – „kwadrat” (czyli nasz popularny zbijak), „zajączki” i piłka nożna. W niedzielę zrobiło się już naprawdę ciepło, więc tuż po obiedzie wyruszyliśmy na plażę. Tu tradycyjnie już – kąpiel w Bałtyku i zakopywanie w piasku (tym razem na szczęście siebie nawzajem, nie opiekunów ;)). Po powrocie do ośrodka i krótkim odpoczynku, na dzieciaki czekały pyszne kiełbaski z grilla. Po posiłku przyszedł czas na wspólną zabawę – odbyła się przygotowana przez siostry „kibicowiada”. W jej trakcie dzieci i opiekunowie z Lwów Północy zostali podzieleni na grupy, które miały do wykonania szereg zadań – w tym, na przykład, wymyślenie przyśpiewki i zaprezentowanie układu choreograficznego. Gdy zawody się zakończyły, na jednego z naszych gości – Daniela, który wczoraj obchodził jedenaste urodziny, czekała specjalna niespodzianka. Tę nie byle jaką okazję postanowiliśmy uczcić na swój, kibicowski sposób – nie obyło się więc bez małego pokazu pirotechnicznego. Wieczór zakończyliśmy meczem piłki nożnej, w którym, niestety, drużyna solenizanta nie odniosła zwycięstwa. Jednak, jak wiadomo, najważniejsza jest zabawa, której zapewne nie zabraknie aż do końca pobytu naszych małych rodaków w Gdańsku.