Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Wyniki zbiórki z meczu z Legią.
Data/czas rozpoczęcia: 3 czerwca 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Opis:

Przy okazji ostatniego meczu na PGE Arenie, w którym Lechia mierzyła się z Legią (03.06), członkowie SKLG "Lwy Północy" i grupy Ultras Lechia Gdańsk zbierali środki na organizację Biało-Zielonych Wakacji 2015 dla polskich dzieci z Wilna. W trakcie zbiórki udało się nam zebrać 4949,61 zł oraz 7,73 euro, 1,19 funta, 11 koron szwedzkich, 8 korony norweskich. Zebrana kwota wystarczy jedynie na opłacenie transportu całej grupy do Gdańska i z powrotem na Litwę. Dzieci dotrą do nas 30 lipca, dlatego na początku nowego sezonu jeszcze raz zwrócimy się do Wasz prośbą o wsparcie zbiórki, tak abyśmy zebrali jeszcze środki na zakwaterowanie i jakieś atrakcje. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Przypominamy też, że jeśli ktokolwiek z Was ma możliwość pomóc w jakiś inny sposób, prosimy o kontakt z nami na maila info@lwypolnocy.pl.