Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Sportowy Festyn Dzielnicowy - Brzeźno.
Data/czas rozpoczęcia: 16 maja 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Lokalizacja: Gdańsk
Opis:

W sobotę 16 maja zawitamy z naszym festynem na kolejną dzielnicę Gdańska, którą będzie tym razem nadmorskie Brzeźno. Bawimy się na terenie ZSO Nr 10 w Gdańsku na ulicy Krasickiego 10 w godzinach 10:00 - 15:00. Na wszystkich, którzy zawitają na nasz festyn czeka jak zwykle moc atrakcji - darmowe dmuchańce i eurobungee, z których najmłodsi gdańszczanie będą mogli korzystać do woli. Przeprowadzimy także konkurs wiedzy o Lechii. W trakcie trwania festynu rozegrany zostanie turniej piłkarski dla uczniów szkół podstawowych z klas I-III. Zapisy 10-osobowych drużyn do turnieju potrwają do godziny 10:30. Można będzie też skorzystać z loterii fantowej, w której każdy los wygrywa. Całą imprezę poprowadzi najlepszy piłkarski spiker w Polsce, czyli Marcin Gałek. Swoją pracą pochwalą się również członkowie grupy Ultras Lechia Gdańsk, którzy  wraz z dziećmi pomalują kolejną partię sektorówki, która na zakończenie tegorocznej edycji zostanie zaprezentowana na sektorze rodzinnym przed jednym z ligowych pojedynków Biało-Zielonych na PGE Arenie. Zawitają do nas również piłkarze Lechii, którzy będą świeżo po ligowej potyczce z Wisłą Kraków. Będzie także chwila na okolicznościowe zdjęcia lub zebranie autografów. Wszystkiemu towarzyszyć będzie Lew maskotka. Organizatorami festynu są Kibice Razem Lechia Gdańsk, SKLG "Lwy Północy" oraz Urząd Miasta Gdańska, przy współpracy z klubem Lechia Gdańsk SA i MOSiR Gdańsk. Serdecznie zapraszamy wszystkich małych kibiców Lechii, a w szczególności mieszkańców Brzeźna i okolic.