Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Klubowa zbiórka środków czystości.
Data/czas rozpoczęcia: 15 maja 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Lokalizacja: PGE ARENA
Opis:

15 maja o godzinie 20:30 na murawie zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający mecz przyjaźni Lechia Gdańsk vs Wisła Kraków. Jeszcze zanim piłkarze wejdą na murawę kibice mogą pokazać swoją solidarność z potrzebującymi jak na prawdziwy mecz przyjaźni przystało. Podobnie jak w ubiegłym roku i teraz Lechia chce zebrać środki czystości dla biedniejszych rodzin. Tym razem będą to rodziny z całego województwa pomorskiego. - Kibiców Lechii nie trzeba zachęcać do takich akcji, zawsze pokazują wielkie serce jeśli trzeba komuś pomóc, ale uznaliśmy, że nagradzać można – mówi Agnieszka Weissgerber Dyrektor ds. Komunikacji, Promocji i CSR w Lechii Gdańsk. – Dlatego dla pierwszych 15 kibiców, którzy przyniosą przynajmniej 3 rzeczy z listy potrzebnych artykułów, wolontariusze Stowarzyszenia Piękne Anioły, z którym przeprowadzamy tę akcję, będą mieli podwójne vouchery do wykorzystania na dowolny mecz Rundy Finałowej. Będziemy czekać na dary od kibiców w 3 miejscach, ogólnie więc chcemy rozdać 45 podwójnych voucherów.