Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Wyniki konkursu plastycznego.
Data/czas rozpoczęcia: 22 kwietnia 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Opis:

Z lekkim opóźnieniem ogłaszamy wyniki IV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Kibiców Lechii Gdańsk. W tym roku napłynęło do nas na prawdę dużo prac, co nas bardzo cieszy i za wszystkie dziękujemy. Przypominamy, że każdy uczestnik naszego konkursu może liczyć na nagrody i już w najbliższym czasie zawitamy z nimi do wszystkich szkół które pozytywnie odpowiedziały na nasze ogłoszenie. Tegoroczna edycja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych. Klasy I-III: I Miejsce ex aequo: Maja Michałowska SP Nr 65 (klasa IIIa) oraz  Bartosz Ignatowicz- SP 49 (klasa Ia). Wyróżnienia: Konrad Dobieglewski - SP Nr 20 (klasa Ia), Adrian Szmurło - SP Nr 61 (klasa Ia), Magdalena Trzebiatowska - SP Nr 46 (klasa IIIa), Szymon Markowski - SP Nr 8 (klasa Ic). Klasy IV-VI: I Miejsce - Monika Gajka SP Nr 58 (klasa Va). Wyróżnienia: Weronika Zaroślińska - SP Nr 47 (klasa VIc), Mateusz Lachowicz - SP Nr 47 (klasa VIc). Serdecznie gratulujemy laureatom, w sprawie nagród kontaktować się będziemy z nauczycielami i opiekunami.