Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Kalendarium Lwów Północy Zwiń
Konkurs plastyczny dla dzieci!
Data/czas rozpoczęcia: 10 marca 2015
Cykliczność wydarzenia: Wydarzenie jednorazowe
Ważność: Normalny priorytet
Lokalizacja: Gdańsk
Opis:

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Kibiców Lechii Gdańsk dla uczniów szkół podstawowych organizowanym przez nasz projekt oraz SKLG "Lwy Północy" i klub Lechia Gdańsk SA. Tegoroczna tematyka, jak można się było spodziewać, związana jest z rocznicą 70-lecia powstania najwspanialszego klubu piłkarskiego na świecie! Lechia obchodzi swoje urodziny, dlatego zachęcamy wszystkich uczniów szkół podstawowych do nadsyłania do nas swoich prac wykonanych dowolną techniką. Termin nadsyłania prac mija 13 kwietnia. W tym roku wprowadziliśmy jedną zmianę, mianowicie rozdamy nagrody w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-III i IV-VI), a w każdej z nich oprócz nagród rzeczowych dla laureatów, przygotowana będzie już tradycyjnie specjalna nagroda. Autor najlepszej pracy w kategorii młodszej, dzięki klubowi Lechia Gdańsk, będzie  mógł wyprowadzić piłkarzy na murawę PGE Areny przed jednym z meczów Ekstraklasy, natomiast zwycięzca starszej kategorii będzie mógł,  w przerwie meczu zmierzyć się z bramkarzem Biało-Zielonych w konkursie rzutów karnych. Także warto troszkę popracować i wziąć udział w naszym konkursie, każdy z uczestników ma zagwarantowane zaproszenie na jeden z meczów Lechii w sezonie 2014/2015, na którym to z kolegami i koleżankami z klasy będzie mógł wspierać Lechistów w walce o ligowe punkty!