Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

29

Dzisiaj odbyła się kolejka zakańczająca rundę jesienną Ligi Gdańskich Firm, czyli rozgrywek dla dzieci i wychowanków domów dziecka, które organizuje fundacja "Obudź nadzieję". Dzisiaj rozgrywano kategorię wiekową przeznaczoną dla najmłodszych ze Szkół podstawowych, w której kolejne sukcesy odniosła drużyna Lwów Północy.

W ubiegły weekend rozgrywką towarzyszyło wiele emocjonujących momentów i nie inaczej było w dniu dzisiejszym. Drużyna, nad którą patronat objęło SKLG "Lwy Północy" kolejny raz spisała się wyśmienicie w rozgrywkach, zdobywając tym razem drugie miejsce. Kulminacyjnym momentem dnia było rozdawanie nagród, które wręczali... piłkarze gdańskiej Lechii! Wywarło to olbrzymie wrażenie na małych zawodnikach, którzy na długo zapamiętają takie chwile. Każdy z uczestników dostał wspaniałe nagrody, ale to wszystko zawdzięczamy naszym sponsorom, bez których taka inicjatywa nie mogłaby się odbyć.
Między innymi chcielibyśmy przypomnieć nazwy występujących drużyn, które pochodzą od sponsorów, którzy ufundowali stroje sportowe oraz liczny pakiet nagród. W tegorocznej LGF występowały zespoły:
ZKM GDAŃSK,
BALTA S.A Spedycja Morska,
BALKMIR RUGBY CLUB,
PIZZERIA LA PARMA,
FIRMA WOJCIECHOWSKI-KALERO,
STOWARZYSZENIE KIBICÓW LECHII GDAŃSK "LWY PÓŁNOCY",
KIBICE RAZEM LECHIA GDAŃSK,
RESTAURACJA CICO,
3HI.

Jak zawsze na naszych Turniejach dzieci mogły liczyć na ciepły posiłek, za co dziękujemy pizzerii La Parma.

Dzisiejsze rozgrywki zakończyły się następująco.
Pierwsze miejsce zdobyła drużyna: Wojciechowski - Kalero
Drugie miejsce zajęła drużyna "Lwy Północy"
Trzecie pozycję zajęła drużyna "ZKM Gdańsk"
Kolejne miejsca to: Pizzeria La Parma, Balta SA, Balkmir Rugby Club, Kibice Razem, 3 HI oraz Restauracja CICO.

Serdecznie chcielibyśmy podziękować Lechii Gdańsk za ufundowane prezenty oraz za przybycie piłkarzy, Patryka Sobczaka, Wojciecha Zyski oraz Łukasza Kacprzyckiego.

Dziękujemy również Pani dyrektor Ninie Sobieraj-Markiewicz za to, że zawsze chętnie nam pomaga organizować tak szczytne imprezy sportowe.
Nie moglibyśmy zapomnieć o podziękowaniach dla Pana Stanisława Zaremby, który od kilku lat sędziuje mecze na naszych turniejach.

Organizatorzy


Na zdjęciu drużyna "Lwów Północy", która wyśmienicie zaprezentowała się w nowym komplecie strojów.